Co podarować jako dodatek do kwiatów?

Kwiaty to doskonały prezent na każdą okazję, zarówno na urodziny, jak i jubileusz czy walentynki. Piękna kompozycja florystyczna sprawi mnóstwo radości osobie w każdym wieku. Wielu szuka drobiazgu, który będzie można wręczyć razem z bukietem. Jakie upominki sprawdzą się tutaj doskonale? Przygotowaliśmy kilka propozycji. Zachęcamy do lektury! 

Co podarować razem z kwiatami - TOP 5 upominków 

Kwiaty to elegancki prezent, który możemy wręczyć z okazji urodzin, imienin, Dnia Kobiet, Dnia Matki, w ramach podziękowań, przeprosin, jak również bez okazji. Co więcej, do wyboru mamy bukiety o różnej wielkości, kompozycje z kwiatów różnego gatunku i o różnej kolorystyce, w szerokim przedziale cenowym ‒ dzięki temu bez problemu zakupimy bukiet w stylu osoby, dla której szukamy prezentu, a jednocześnie dopasowany do naszego budżetu. 

 

  1. Rajski kosz ‒ owoce są nie tylko zdrowe, ale też smaczne. Piękny, wiklinowy kosz, wypełniony jabłkami, pomarańczami, bananami, owocami sezonowymi będzie idealnym dodatkiem do kwiatów i z pewnością sprawi mnóstwo radości. Co więcej, po zjedzeniu owoców, obdarowanej osobie pozostanie elegancki koszyk, który będzie mogła dowolnie wykorzystać. 
  2. Kawa ‒ wiele osób nie wyobraża sobie dnia bez filiżanki, a nawet kilku filiżanek smacznej, aromatycznej kawy. Kawa - zarówno rozpuszczalna, jak i parzona, to kolejna propozycja na upominek, który możemy wręczyć razem z bukietem kwiatów. 
  3. Coś słodkiego ‒ doskonałym dodatkiem do kwiatów dla łasucha będzie oczywiście coś słodkiego. Wręczyć możemy ptasie mleczko, dużą czekoladę, bombonierkę, czekoladę z orzechami, z nadzieniem ‒ wybór słodkości jest naprawdę bardzo duży. 
  4. Wazon ‒ wazon to elegancki i praktyczny prezent, który z całą pewnością będzie służył obdarowanej osobie przez długi, długi czas. Co więcej, w nowym wazonie obdarowana będzie mogła od razu umieścić otrzymany bukiet kwiatów.
  5. Kosz pełen słodyczy ‒ jeśli sądzimy, że czekolada bądź bombonierka to za mało, skusić się możemy na kosz przepełniony słodyczami. Taki prezent bardzo ucieszy wszystkich miłośników ciastek, czekolad i innych słodkości. 

Inne upominki do kwiatów 

Jakie inne prezenty możemy wręczyć razem z bukietem kwiatów? Polecamy między innymi: kubek bądź filiżankę, kartkę z życzeniami, książkę, ulubioną herbatę osoby, dla której szukamy prezentu, nalewkę, wino. 

Podsumowanie 

Do bukietu kwiatów możemy dołączyć upominek, na przykład coś słodkiego czy kawę. Jeśli dysponujemy nieco większym budżetem, skusić się możemy na kosz pełen słodyczy lub owoców. Praktycznym prezentem będzie też wazon, w którym obdarowana osoba będzie mogła od razu umieścić kwiaty, które od nas otrzyma. 

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl