O nas

Dostarczaniem kwiatów zajmujemy się od kilkunastu lat. Do 2015 roku dostarczaliśmy kwiaty na terenie województwa małopolskiego z bardzo dobrym efektem dlatego postanowiliśmy stworzyć firmę, która będzie obsługiwać teren całej Polski bez wyjątku. W tym celu nawiązaliśmy współpracę z kilkuset kwiaciarniami w całym kraju aby jak najlepiej i jak najszybciej przekazywać przesyłki kwiatowe i prezenty w każde miejsce w Polsce. Tak powstała firma kwiaty-prezenty.pl, która zaczęła działać na początku 2016 roku.

Działalność nasza polega na wykonaniu i dostarczaniu pod wskazany adres przesyłek kwiatowych i upominków przez kwiaciarnie zlokalizowane w całym kraju. Przesyłamy kwiaty na wszystkie okazje np. imieniny, urodziny, podziękowania, przeprosiny, wesela, kondolencje i inne lub bez okazji.  Staramy się cały czas uzupełniać naszą ofertę o nowe produkty a także jesteśmy otwarci na propozycje naszych klientów. Chcemy jak najlepiej dostosować się do potrzeb zamawiających poprzez fachowe doradztwo w zakresie doboru odpowiednich kwiatów na daną okazję.

Przesyłka kwiatowa to specyficzny rodzaj przesyłki, który zawsze wywołuje uśmiech i zadowolenie obdarowanej osoby. Wyjątek stanowią przesyłki kondolencyjne ale i w takich chwilach kwiaty odpowiednio przygotowane wyrażają pamięć o danej osobie. 

Każda przesyłka dostarczana przez naszą firmę jest odpowiednio przygotowana poprzez wyselekcjonowanie kwiatów i ułożenie ich stosownie do okazji. Kwiaty są zawsze świeże i dostarczane w odpowiednich warunkach tak aby cieszyły obdarowaną osobę jak najdłużej. Wychodzimy naprzeciw klientom i dostarczamy kwiaty w określonym przedziale godzinowym po to aby niespodzianka z otrzymanych kwiatów była jak największa. W tym celu nie uprzedzamy adresata o przesyłce a jeśli jest taka konieczność to kurier nic nie wspomina o kwiatach. Do każdej przesyłki można dołączać życzenia na eleganckim bileciku jak również dodatki typu słodycze czy wazon szklany. Niespodzianka jaka towarzyszy dostarczaniu kwiatów z życzeniami jest bezcenna a czasami radość i zadowolenie adresata nie do opisania.

Zapraszamy wszystkich do przekazywania życzeń na odległość za pośrednictwem naszej firmy. Gwarantujemy wysoką jakość wykonywanych usług i pełny ich profesjonalizm. 

 

 

                                                               Zespół kwiaty-prezenty.pl

Zamów kwiaty
Kosz Owocowy Raj
Kosz Owocowy Raj
179,00 zł
szt.
Storczyk w donicy
Storczyk w donicy
110,00 zł
szt.
Wiązanka Wrzosowa
Wiązanka Wrzosowa
95,00 zł
szt.
Bukiet Delikatny
Bukiet Delikatny
95,00 zł
szt.
Bukiet Elegancja
Bukiet Elegancja
85,00 zł
szt.
Bukiet Charlotte
Bukiet Charlotte
99,00 zł
szt.
Kosz Owoców
Kosz Owoców
179,00 zł
szt.
Kosz Pełen Słodyczy
Kosz Pełen Słodyczy
219,00 zł
szt.
Bukiet z 40 róż
Bukiet z 40 róż
349,00 zł
szt.
Mały Kosz Owoców
Mały Kosz Owoców
115,00 zł
szt.
Bukiet Pełnia Słońca
Bukiet Pełnia Słońca
89,00 zł
szt.
Kosz Delikatesowy
Kosz Delikatesowy
199,00 zł
szt.
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl