O nas

Dostarczaniem kwiatów zajmujemy się od kilkunastu lat. Do 2015 roku dostarczaliśmy kwiaty na terenie województwa małopolskiego z bardzo dobrym efektem dlatego postanowiliśmy stworzyć firmę, która będzie obsługiwać teren całej Polski bez wyjątku. W tym celu nawiązaliśmy współpracę z kilkuset kwiaciarniami w całym kraju aby jak najlepiej i jak najszybciej przekazywać przesyłki kwiatowe i prezenty w każde miejsce w Polsce. Tak powstała firma kwiaty-prezenty.pl, która zaczęła działać na początku 2016 roku.

Działalność nasza polega na wykonaniu i dostarczaniu pod wskazany adres przesyłek kwiatowych i upominków przez kwiaciarnie zlokalizowane w całym kraju. Przesyłamy kwiaty na wszystkie okazje np. imieniny, urodziny, podziękowania, przeprosiny, wesela, kondolencje i inne lub bez okazji.  Staramy się cały czas uzupełniać naszą ofertę o nowe produkty a także jesteśmy otwarci na propozycje naszych klientów. Chcemy jak najlepiej dostosować się do potrzeb zamawiających poprzez fachowe doradztwo w zakresie doboru odpowiednich kwiatów na daną okazję.

Przesyłka kwiatowa to specyficzny rodzaj przesyłki, który zawsze wywołuje uśmiech i zadowolenie obdarowanej osoby. Wyjątek stanowią przesyłki kondolencyjne ale i w takich chwilach kwiaty odpowiednio przygotowane wyrażają pamięć o danej osobie. 

Każda przesyłka dostarczana przez naszą firmę jest odpowiednio przygotowana poprzez wyselekcjonowanie kwiatów i ułożenie ich stosownie do okazji. Kwiaty są zawsze świeże i dostarczane w odpowiednich warunkach tak aby cieszyły obdarowaną osobę jak najdłużej. Wychodzimy naprzeciw klientom i dostarczamy kwiaty w określonym przedziale godzinowym po to aby niespodzianka z otrzymanych kwiatów była jak największa. W tym celu nie uprzedzamy adresata o przesyłce a jeśli jest taka konieczność to kurier nic nie wspomina o kwiatach. Do każdej przesyłki można dołączać życzenia na eleganckim bileciku jak również dodatki typu słodycze czy wazon szklany. Niespodzianka jaka towarzyszy dostarczaniu kwiatów z życzeniami jest bezcenna a czasami radość i zadowolenie adresata nie do opisania.

Zapraszamy wszystkich do przekazywania życzeń na odległość za pośrednictwem naszej firmy. Gwarantujemy wysoką jakość wykonywanych usług i pełny ich profesjonalizm. 

 

 

                                                               Zespół kwiaty-prezenty.pl

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl