Najważniejsze święta związane z kwiatami w ciągu roku

Najważniejsze święta w ciągu roku, o których warto pamiętać

Jest kilka świąt w ciągu roku, o których nie powinno się zapominać. Związane są one z wręczaniem kwiatów. Niestety często bywa tak, że przypominamy sobie o nich w ostatniej chwili, często wtedy gdy kwiaciarnie są już zamknięte lub dzień po jakimś ważnym święcie. Warto wcześniej prześledzić wszystkie ważne daty w ciągu roku i zapisać sobie te najważniejsze dla każdego np. jako przypomnienie w telefonie komórkowym.

Przede wszystkim każdy powinien pamiętać o urodzinach i imieninach swoich najbliższych gdyż pamięć o nich jest czasem bezcenna. Gafa związana z zapomnieniem o urodzinach bądź imieninach najbliższej osoby pozostanie długo jako niesmak w pamięci jubilata czy solenizanta.

A oto inne ważne daty w ciągu roku kalendarzowego:

21 stycznia - Dzień Babci - oto przepiękne kwiaty na Dzień Babci

- 22 stycznia - Dzień Dziadka - obdaruj dziadka kwiatami na Dzień Dziadka

- 14 luty - Walentynki - wyraź miłość kwiatami na walentynki

- 8 marca - Dzień Kobiet - polecamy kwiaty na Dzień Kobiet

- 26 maja - Dzień Matki - zobacz kwiaty na Dzień Matki

- 23 czerwca - Dzień Ojca - obejrzyj kwiaty na Dzień Ojca

- 30 września - Dzień Chłopaka - polecamy kwiaty dla niego

- 14 października - Dzień Nauczyciela - wręcz nauczycielowi kosz kwiatów

- 1 Listopada - Święto Zmarłych - zamów stroiki i żywe kwiaty na Wszystkich Świętych

- 25 grudnia - Boże Narodzenie - zaskocz bliskich kwiatami na Boże Narodzenie

Są to najważniejsze daty w ciągu roku kalendarzowego kiedy warto pomyśleć o najbliższych. Można wtedy przekazać im życzenia osobiście lub za pośrednictwem naszej kwiaciarni internetowejPozostajemy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Wystarczy odwiedzić tylko naszą stronę internetową www.kwiaty-prezenty.plzłożyć zamówienie a my zajmiemy się przygotowaniem i dostawą kwiatów pod wskazany adres i zapewnimy ogromną niespodziankę adresatowi przesyłki kwiatowej.

Zamówienie można też złożyć przez telefon dzwoniąc na numer +48 883 851 917 i skorzystać z naszej usługi kwiaty na telefon, która daje możliwość bezpośredniej rozmowy z fachowym doradcą w sprawie kwiatów oraz ich dostawy. Zamówienia takie przyjmujemy od poniedziałku do soboty w godzinach 8.00 - 18.00.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl