Kwiaciarnia Złotoryja

Złotoryja - miasteczko powiatowe w województwie dolnośląskim położone na skraju Równiny Chojnowskiej i Gór Kaczawskich. Miasto zamieszkuje około 15 tysięcy a powiat złotoryjski niewiele ponad 44 tysiące mieszkańców. Nazwa miasta wywodzi się z kopali złota, która dzisiaj udostępniona jest do zwiedzania. Naiwiększa gorączka złota trwała w tym rejonie między XIII a XV wiekiem. Dzisiaj można zobaczyć historię wydobycia złota w tej okolicy w Muzeum Złota Do Złotoryi warto przyjechać w lipcu kiedy odbywają się tu Mistrzostwa Polski w Płukaniu Złota. Przy okazji warto zwiedzić okolice rynku, gdzie zachowały się neorenesansowe budynki ratusza i kamienic oraz miejskie mury z Basztą Kowalską o wysokości 20 metrów. Roztacza się z niej przepiękny widok na panoramę miasta i okolic.

W Złotoryi i okolicach nasza kwiaciarnia internetowa dostarcza przesyłki kwiatów i prezentów na każdą okazję. Twoje kwiaty zamówione w naszym sklepie wykonywane i dostarczane są przez profesjonalnych florystów z wieloletnim doświadczeniem w branży. Kwiaty dostarczane są nawet w ciągu dwóch godzin od momentu złożenia zamówienia w naszej kwiaciarni online. Nasz kurier z kwiatami i prezentami zrealizuje każde zamówienie w Złotoryi i okolicach profesjonalnie i ekspresowo. Kwiaty-prezenty.pl to Twoja kwiaciarnia internetowa-sprawdź nas a na pewno nie będziesz żałował.

Przykładowe miejscowości w których działa nasz kurier z kwiatami w rejonie miasta Złotoryja: Łukaszów, Brochocin, Zagrodno, Olszanica, Wojcieszyn, Wilków, Łaźniki, Świerzawa, Muchów, Biegoszów, Rokitnica, Kozów, Krajów, Kopacz, Gozdno, Nowy Kościół, Nowe Łąki, Łukaszów, Sędziszowa, Winnica, Sępów, Stanisławów, Brennik, Ernestów, Rymówka, Krzeniów, Wyskok Wieś Złotoryjska, Prusice, Zagrodno, Olszanica, Wojciechów i wiele innych. Dostawa kwiatów jest zawsze darmowa niezależnie od miejscowości.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl