Kwiaciarnia Żagań

Żagań - miasto powiatowe w województwie lubuskim położone nad rzeką Bóbr, przy trasie nr 12 łączącej zachodnią i wschodnią granicę Polski. Miasto zamieszkałe jest przez ponad 26 tysięcy mieszkańców a cały powiat żagański liczy sobie ponad 82 tysiące osób. Według legendy Żagań został założony przez Żagnę, córkę Wandy, a wnuczkę króla Kraka. Największą atrakcją miasta jest XIV-wieczny zamek księcia Wallensteina. Ciekawostką jest to, że został on ozdobiony 197 diabelskimi maskami umieszczonymi nad oknami a każda z nich jest inna. Uwagę zwracają też zespoły klasztorne poaugustiański oraz pofrańciszkański, mury miejskie i kamienice wokółrynku. W mieście działa też Muzeum Alianckich Jeńców Wojennych

W Żaganiu i okolicach nasza kwiaciarnia internetowa dostarcza przesyłki kwiatów i prezentów na każdą okazję. Twoje kwiaty zamówione w naszym sklepie wykonywane i dostarczane są przez profesjonalnych florystów z wieloletnim doświadczeniem w branży. Kwiaty dostarczane są nawet w ciągu dwóch godzin od momentu złożenia zamówienia w naszej kwiaciarni online. Nasz kurier z kwiatami i prezentami zrealizuje każde zamówienie w Żagańiu i okolicach profesjonalnie i ekspresowo. Kwiaty-prezenty.pl to Twoja kwiaciarnia internetowa-sprawdź nas a na pewno nie będziesz żałował.

Przykładowe miejscowości w których działa nasz kurier z kwiatami w rejonie miasta Żagań: Chrobrów, Stara Kopernia, Dzietrzychowice, Bożnów, Pożarów, Stary Żagań, Żaganiec, Miodnica, Gryżyce, Gorzupia, Złotnik, Laski, Marszów, Olszyniec, Dybów, Czerna, Kowalice, Iłowa, Wilkowisko, Konin Żagański, Jankowa Żagańska  i wiele innych. Dostawa kwiatów jest zawsze darmowa niezależnie od miejscowości.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl