Kwiaciarnia Wrocław

Wrocław - stolica Dolnego Śląska, największe miasto regionu i czwarte co do wielkości w kraju. We wrocłąwiu mieszka ponad 637 tysięcy mieszkańców. Okolice Starego Miasta obfitują w liczne zabytki. Pochodzący z XIII wieku ratusz to perła architektury gotyckiej i renesansowej a kamieice wokół niego to prawdziwy kunszt architektoniczny miasta. Jednym z najcenniejszych zabytków miasta jest "Panorama Racławicka"-ogromne dzieło namalowane na przełomie XIX i XX wieku przez Wojciecha Kossaka i Jana Stykę. Dzieło oglądane jest rocznie przez setki tysięcy osób w specjalnie do tego przygotowanym budynku rotundy. Wielką atrakcją miasta jest wrocławskie zoo, które posiada 150-letnią tradycję. Szczególnie przyciąga tutaj wybudowane niedawno fantastyczne Afrykarium, gdzie można podziwiać w całej okazałości podwodny świat zwierząt pokazany w bardzo nowoczesnym stylu zapierającym dech w piersiach.

  

We Wrocławiu i okolicach nasza kwiaciarnia internetowa dostarcza przesyłki kwiatów i prezentów na każdą okazję. Twoje kwiaty zamówione w naszym sklepie wykonywane i dostarczane są przez profesjonalnych florystów z wieloletnim doświadczeniem w branży. Kwiaty dostarczane są nawet w ciągu dwóch godzin od momentu złożenia zamówienia w naszej kwiaciarni online. Nasza poczta z kwiatami i prezentami zrealizuje każde zamówienie we Wrocławiu i okolicach profesjonalnie i ekspresowo. Kwiaty-prezenty.pl to Twoja kwiaciarnia internetowa-sprawdź nas a na pewno nie będziesz żałował.

Przykładowe miejscowości w których działa nasza poczta z kwiatami w rejonie miasta Wrocław: dzielnice- Biskupin, Sępolno, Kowale, Swojczyce, Wojnów, Księże Wielkie, Gaj, Wojszycre, Krzyki, Klęcina, Grabiszynek, Kozanów, Osobowice, Różanka, Polanowice, Zakrzów, Kłokczyce, miejscowości- Psary, Krzyżanowice, Mirków, Kiełczów, Wilczyce, Kiełczów, Radwanice, Siechnice, Święta Katarzyna, Dobrzykowice Wrocławskie, Gajków, Bielany Wrocławskie  i wiele innych. Dostawa kwiatów jest zawsze darmowa niezależnie od miejscowości.

Zamów kwiaty
Kosz Owocowy Raj
Kosz Owocowy Raj
179,00 zł
szt.
Storczyk w donicy
Storczyk w donicy
110,00 zł
szt.
Wiązanka Wrzosowa
Wiązanka Wrzosowa
95,00 zł
szt.
Bukiet Delikatny
Bukiet Delikatny
95,00 zł
szt.
Bukiet Elegancja
Bukiet Elegancja
85,00 zł
szt.
Bukiet Charlotte
Bukiet Charlotte
99,00 zł
szt.
Kosz Owoców
Kosz Owoców
179,00 zł
szt.
Kosz Pełen Słodyczy
Kosz Pełen Słodyczy
219,00 zł
szt.
Bukiet z 40 róż
Bukiet z 40 róż
349,00 zł
szt.
Mały Kosz Owoców
Mały Kosz Owoców
115,00 zł
szt.
Bukiet Pełnia Słońca
Bukiet Pełnia Słońca
89,00 zł
szt.
Kosz Delikatesowy
Kosz Delikatesowy
199,00 zł
szt.
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl