Kwiaciarnia Warszawa

Warszawa - stolica Polski a równocześnie największe miasto kraju. Liczba ludności przekracza 1,7 miliona osób i stale rośnie. Bogata historia miasta brutalnie była przerwana podczas II wojny światowej kiedy to ogromna większość budynków została zrównana z ziemią. Zniszczeniu uległy wszystkie zabytki oraz osiedla mieszkalne. Po wojnie cała Polska odbudowywała Warszawę i dlatego dzisiaj tak pięknie się prezentuje. W stolicy jest wiele interesujących zabytków, z których najważniejsze to: Zamek Królewski, Bazylika Archikatedralna Ścięcia św. Jana Chrzciciela, barokowy zespół poaugustyński, mury obronne Starego Miasta, kamienice na Rynku Starego Miasta, kościół św. Anny, barokowy kościół Znalezienia Świętego Krzyża z epitafium z sercem Fryderyka Chopina, klasztor Wizytek, Zamek Ujazdowski, Łazienki z klasycystycznym pałacem Na Wodzie, Belweder, Pałac Namiestnikowski, pałac Lubomirskich, barokowy pałac Krasińskich, pałac Prymasowski, Arsenał, pałac Staszica i wiele innych. Warto odwiedzić też Pałac Kultury i Nauki z tarasem widokowym na wysokości 114 metrów, Muzeum Techniki, Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Nauki Kopernik a także kompleks pałacowo-parkowy w Wilanowie.

 Warszawa, Stare Miasto, Europa, Podróży

W Warszawie nasza kwiaciarnia internetowa dostarcza przesyłki kwiatów i prezentów na każdą okazję. Twoje kwiaty zamówione w naszym sklepie wykonywane i dostarczane są przez profesjonalnych florystów z wieloletnim doświadczeniem w branży. Kwiaty dostarczane są nawet w ciągu dwóch godzin od momentu złożenia zamówienia w naszej kwiaciarni online. Nasz kurier z kwiatami i prezentami zrealizuje każde zamówienie w Warszawie profesjonalnie i ekspresowo. Kwiaty-prezenty.pl to Twoja kwiaciarnia internetowa-sprawdź nas a na pewno nie będziesz żałował.

Przykładowe dzielnice w których działa nasz kurier z kwiatami w rejonie miasta Warszawa: Białołęka, Bielany, Targówek, Bemowo, Żoliborz, Praga Północ, Wola, Śródmieście, Praga Południe, Rembertów, Ursus, Włochy, Ochota, Ursynów, Mokotów, Wilanów, Wawer i Wesoła. Dostawa kwiatów jest zawsze darmowa niezależnie od dzielnicy miasta. Dostarczamy także kwiaty w pobliżu Warszawy oraz w całej Polsce - docieramy do każdej miejscowości.

Zamów kwiaty
Wiązanka Wrzosowa
Wiązanka Wrzosowa
109,00 zł
szt.
Raffaello
Raffaello
29,00 zł
szt.
Storczyk w donicy
Storczyk w donicy
129,00 zł
szt.
Bukiet Klasyczne 7 Róż
Bukiet Klasyczne 7 Róż
145,00 zł
szt.
Czekoladki MERCI 250g
Czekoladki MERCI 250g
33,00 zł
szt.
Bukiet Bajeczny
Bukiet Bajeczny
119,00 zł
szt.
Bukiet Elegancja
Bukiet Elegancja
109,00 zł
szt.
Bombonierka o różnych smakach
Bombonierka o różnych smakach
35,00 zł
szt.
Bukiet Delikatny
Bukiet Delikatny
119,00 zł
szt.
Bukiet Kolorowa Fantazja
Bukiet Kolorowa Fantazja
119,00 zł
szt.
Bukiet Klara
Bukiet Klara
109,00 zł
szt.
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl