Kwiaciarnia Warszawa

Warszawa - stolica Polski a równocześnie największe miasto kraju. Liczba ludności przekracza 1,7 miliona osób i stale rośnie. Bogata historia miasta brutalnie była przerwana podczas II wojny światowej kiedy to ogromna większość budynków została zrównana z ziemią. Zniszczeniu uległy wszystkie zabytki oraz osiedla mieszkalne. Po wojnie cała Polska odbudowywała Warszawę i dlatego dzisiaj tak pięknie się prezentuje. W stolicy jest wiele interesujących zabytków, z których najważniejsze to: Zamek Królewski, Bazylika Archikatedralna Ścięcia św. Jana Chrzciciela, barokowy zespół poaugustyński, mury obronne Starego Miasta, kamienice na Rynku Starego Miasta, kościół św. Anny, barokowy kościół Znalezienia Świętego Krzyża z epitafium z sercem Fryderyka Chopina, klasztor Wizytek, Zamek Ujazdowski, Łazienki z klasycystycznym pałacem Na Wodzie, Belweder, Pałac Namiestnikowski, pałac Lubomirskich, barokowy pałac Krasińskich, pałac Prymasowski, Arsenał, pałac Staszica i wiele innych. Warto odwiedzić też Pałac Kultury i Nauki z tarasem widokowym na wysokości 114 metrów, Muzeum Techniki, Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Nauki Kopernik a także kompleks pałacowo-parkowy w Wilanowie.

 Warszawa, Stare Miasto, Europa, Podróży

W Warszawie nasza kwiaciarnia internetowa dostarcza przesyłki kwiatów i prezentów na każdą okazję. Twoje kwiaty zamówione w naszym sklepie wykonywane i dostarczane są przez profesjonalnych florystów z wieloletnim doświadczeniem w branży. Kwiaty dostarczane są nawet w ciągu dwóch godzin od momentu złożenia zamówienia w naszej kwiaciarni online. Nasza poczta z kwiatami i prezentami zrealizuje każde zamówienie w Warszawie profesjonalnie i ekspresowo. Kwiaty-prezenty.pl to Twoja kwiaciarnia internetowa-sprawdź nas a na pewno nie będziesz żałował.

Przykładowe dzielnice w których działa nasza poczta z kwiatami w rejonie miasta Warszawa: Białołęka, Bielany, Targówek, Bemowo, Żoliborz, Praga Północ, Wola, Śródmieście, Praga Południe, Rembertów, Ursus, Włochy, Ochota, Ursynów, Mokotów, Wilanów, Wawer i Wesoła. Dostawa kwiatów jest zawsze darmowa niezależnie od dzielnicy miasta. Dostarczamy także kwiaty w pobliżu Warszawy oraz w całej Polsce - docieramy do każdej miejscowości.

Zamów kwiaty
Kosz Owocowy Raj
Kosz Owocowy Raj
179,00 zł
szt.
Storczyk w donicy
Storczyk w donicy
110,00 zł
szt.
Wiązanka Wrzosowa
Wiązanka Wrzosowa
95,00 zł
szt.
Bukiet Delikatny
Bukiet Delikatny
95,00 zł
szt.
Bukiet Elegancja
Bukiet Elegancja
85,00 zł
szt.
Bukiet Charlotte
Bukiet Charlotte
99,00 zł
szt.
Kosz Owoców
Kosz Owoców
179,00 zł
szt.
Kosz Pełen Słodyczy
Kosz Pełen Słodyczy
219,00 zł
szt.
Bukiet z 40 róż
Bukiet z 40 róż
349,00 zł
szt.
Mały Kosz Owoców
Mały Kosz Owoców
115,00 zł
szt.
Bukiet Pełnia Słońca
Bukiet Pełnia Słońca
89,00 zł
szt.
Kosz Delikatesowy
Kosz Delikatesowy
199,00 zł
szt.
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl