Kwiaciarnia Trzebiatów

Miasteczko około 10 tysięcy mieszkańców, leży na Pobrzeżu Szczecińskim 8 kilometrów od Bałtyku. Historia miasta sięga XII wieku a jego rozkwit nastąpił w średniowieczu. Główne zabytki miasta to kościoły: Kaplica Św. Ducha i Kaplica Św Gertrudy ( XIII i XIV wiek ). Zachowały się też fragmenty murów obronnych na których rozegrała się pewna historia, dzięki której w dzisiejszych czasach rokrocznie w sierpniu odbywa się tutaj Święto Kaszy. Legenda mówi, że podczas jednej z średniowiecznych bitew na skradające się wzdłuż murów obronnych wroga spadła miska z kaszą. Wywołało to krzyk żołnierza a tym samym zaalarmowało miasto, które odparło atak wroga. Baszta, z której zrzucono kaszę stoi do dziś i nosi nazwę Baszty Kaszanej. Niedaleko Trzebiatowa warto zobaczyć średniowieczne kościoły w Kłodkowie i Gosławiu.

W Trzebiatowie i okolicach nasza kwiaciarnia internetowa dostarcza przesyłki kwiatów i prezentów na każdą okazję. Twoje kwiaty zamówione w naszym sklepie wykonywane i dostarczane są przez profesjonalnych florystów z wieloletnim doświadczeniem w branży. Kwiaty dostarczane są nawet w ciągu dwóch godzin od momentu złożenia zamówienia w naszej kwiaciarni online. Nasz kurier z kwiatami i prezentami zrealizuje każde zamówienie w Trzebiatowie i okolicach profesjonalnie i ekspresowo. Kwiaty-prezenty.pl to Twoja kwiaciarnia internetowa-sprawdź nas a na pewno nie będziesz żałował.

Przykładowe miejscowości w których działa nasz kurier z kwiatami w rejonie Trzebiatowa: Niechorze, Pobierowo, Karnice, Rewal, Mrzeżyo, Gorzysław, Kłodkowo, Cerkwica, Gosław, Trzebusz, Siemidarżno i wiele innych. Dostawa kwiatów jest zawsze darmowa niezależnie od miejscowości.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl