Kwiaciarnia Słupsk

Słupsk- miasto powiatowe leżące nad rzeką Słupią oddalone o 18 km od Bałtyku. W dawnym zamku książąt pomorskich wzniesionym w 1507 roku przebudowanym później w stylu renesansowym mieści się obecnie Muzeum Pomorza Środkowego gdzie znajdują się eksponaty prezentujące sztukę Pomorza od XIV do XVIII wieku. Znajdują się tam również skarby książąt pomorskich oraz największa w Polsce kolekcja dzieł Ignacego Witkiewicza - około 230 prac. Obok muzeum stoi Brama Młyńska- jest to jeden z najstarszych młynów w Polsce wybudowany ok 1400 roku.

W Słupsku  i okolicach nasza kwiaciarnia internetowa dostarcza przesyłki kwiatów i prezentów na każdą okazję. Twoje kwiaty zamówione w naszym sklepie wykonywane i dostarczane są przez profesjonalnych florystów z wieloletnim doświadczeniem w branży. Kwiaty dostarczane są nawet w ciągu dwóch godzin od momentu złożenia zamówienia w naszej kwiaciarni online. Nasz kurier z kwiatami i prezentami zrealizuje każde zamówienie w Słupsku i okolicach profesjonalnie i ekspresowo. Kwiaty-prezenty.pl to Twoja kwiaciarnia internetowa-sprawdź nas a na pewno nie będziesz żałował.

Przykładowe miejscowości do których dostarczamy kwiaty w rejonie Słupska: Siemianice, Redzikowo, Dębica Kaszubska, Sycewice Jezierzyce i wiele innych.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl