Kwiaciarnia Słubice

Słubice - miasto powiatowe w województwie lubuskim, położone nad Odrą na granicy polsko-niemieckiej. Liczba mieszkańców to około 18 tysięcy a cały powiat zamieszkuje około 46 tysięcy osób. Słubice znane są przede wszystkim z drogowego przejścia granicznego do niemieckiego Frankfurtu nad Odrą. Działa tu od niedawna Collegium Polonicum - transgraniczna szkoła wyższa pod patronatem Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu i Europejskiego Uniwersytetu Viadrina we Frankfurcie. Organizowane są tu co roku Międzynarodowe Dni Hanzy Czasów Nowożytnych, podczas których prezentuje się około 120 miast. Drugą imprezą coroczną są Spotkania Muzyczne Wschód-Zachód organizowane na przełomie marca i kwietnia.

W Słubicach i okolicach nasza kwiaciarnia internetowa dostarcza przesyłki kwiatów i prezentów na każdą okazję. Twoje kwiaty zamówione w naszym sklepie wykonywane i dostarczane są przez profesjonalnych florystów z wieloletnim doświadczeniem w branży. Kwiaty dostarczane są nawet w ciągu dwóch godzin od momentu złożenia zamówienia w naszej kwiaciarni online. Nasz kurier z kwiatami i prezentami zrealizuje każde zamówienie w Słubicach i okolicach profesjonalnie i ekspresowo. Kwiaty-prezenty.pl to Twoja kwiaciarnia internetowa-sprawdź nas a na pewno nie będziesz żałował.

Przykładowe miejscowości w których działa nasz kurier z kwiatami w rejonie miasta Słubice: Drzecin, Rzepin, Nowe Biskupice, Kunowice, Świecko, Kunice, Maczków, Gajec, Listów, Golice, Nowy Lubusz, Stare Biskupice, Urad, Rybocice, Zielony Bór, Koziczyn, Pamięcin, Pławidło, Starków, Frankfurt nad Odrą, Lubiechmia Wielka  i wiele innych. Dostawa kwiatów jest zawsze darmowa niezależnie od miejscowości.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl