Kwiaciarnia Sława

Sława - miasteczko w powiecie wschowskim, województwo lubuskie zamieszkałe przez niewiele ponad 4 tysiące mieszkańców. Położone jest nad jeziorem Sławskim w pobliżu Przemęckiego Parku Krajobrazowego. W Sławie zachowało się kilka ciekawych zabytków: późnorenesansowy kościół parafialny św. Michała z 1604 roku, dawny kościół ewangelicki Miłosierdzia Bożego oraz barokowy pałac przebudowany na dom dziecka. 

W Sławie i okolicach nasza kwiaciarnia internetowa dostarcza przesyłki kwiatów i prezentów na każdą okazję. Twoje kwiaty zamówione w naszym sklepie wykonywane i dostarczane są przez profesjonalnych florystów z wieloletnim doświadczeniem w branży. Kwiaty dostarczane są nawet w ciągu dwóch godzin od momentu złożenia zamówienia w naszej kwiaciarni online. Nasz kurier z kwiatami i prezentami zrealizuje każde zamówienie w Sławie i okolicach profesjonalnie i ekspresowo. Kwiaty-prezenty.pl to Twoja kwiaciarnia internetowa-sprawdź nas a na pewno nie będziesz żałował.

Przykładowe miejscowości w których działa nasz kurier z kwiatami w rejonie miasta Sława: Radzyń, Konotop, Lubiatów, Bagno, Kaszczor, Wieleń Zaobrzański, Brenno, Stare Strącze, Krążkowo, Lipinki, Borowiec, Chełmek, Dąbrowo, Mesze, Lipka, Tyrszeliny, Ciosaniec, Droniki, Szreniawa, Śmieszkowo, Spokojna, Przybyszów  i wiele innych. Dostawa kwiatów jest zawsze darmowa niezależnie od miejscowości.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl