Kwiaciarnia Rawicz

Rawicz - miasto powiatowe położone na styku dróg krajowych nr 5 i 36 oraz na styku województw wielkopolskiego i dolnośląskiego należące do tego pierwszego. Liczba mieszkańców miasteczka to niewiele ponad 20 tysięcy a cały powiat rawicki liczy sobie 60 tysięcy osób. Zabytków nie jest tu dużo ale warto zobaczyć barokowy ratusz, neogotycki kościół pw. Chrystusa Króla i Zwiastowania NMP czy późnoklasycystyczny kościół parafialny św. Andrzeja Boboli. Będąc tutaj warto poświęcić kilka chwil na zwiedzenie Muzeum Ziemi Rawickiej.

W Rawiczu i okolicach nasza kwiaciarnia internetowa dostarcza przesyłki kwiatów i prezentów na każdą okazję. Twoje kwiaty zamówione w naszym sklepie wykonywane i dostarczane są przez profesjonalnych florystów z wieloletnim doświadczeniem w branży. Kwiaty dostarczane są nawet w ciągu dwóch godzin od momentu złożenia zamówienia w naszej kwiaciarni online. Nasz kurier z kwiatami i prezentami zrealizuje każde zamówienie w Rawiczu i okolicach profesjonalnie i ekspresowo. Kwiaty-prezenty.pl to Twoja kwiaciarnia internetowa-sprawdź nas a na pewno nie będziesz żałował.

Przykładowe miejscowości w których działa nasz kurier z kwiatami w rejonie miasta Rawicz: Bojanowo, Miejska Górka, Garbce, Borek, Kubeczki, Nidźwiadki, Łąkta, Zawady, Słupia Kapitulna, Roszkówko, Dąbrówka, Folwark, Kąty, Korzeńsko, Żmigródek, Sobiałkowo, Pobiel, Świniary, Wiewierz, Wodniki, Wąsocz, Kąkolno  i wiele innych. Dostawa kwiatów jest zawsze darmowa niezależnie od miejscowości.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl