Kwiaciarnia internetowa Rabka-Zdrój

Rabka-Zdrój to niewielkie miasteczko położone u stóp Lubonia ( 1022 m.n.p.m ). Od połowy XIX wieku pełni rolę uzdrowiska. Najcenniejszym zabytkiem jest drewniany kościół Marii Magdaleny z 1606 roku, przebudowany w latach 1744-1778 a obecnie znajduje się tu muzeum Władysława Orkana. Miasto jest ośrodkiem sportów zimowych, działa tu kilka wyciągów narciarskich o różnych trudnościach. Rabka-Zdrój to przede wszystkim sanatoria dziecięce gdzie leczy się głównie choroby płuc. W miasteczku znajduje się przepiękny, niedawno odnowiony park zdrojowy a wokół miejscowości turyści mają do dyspozycji wiele szlaków pieszych i rowerowych położonych w Beskidzie Wyspowym i Gorcach. Jedną z ciekawostek jest tu pomnik Świętego Mikołaja, który jest jednym z nielicznych tego typu obiektów na świecie.

  

W Rabce-Zdroju i okolicach nasza kwiaciarnia internetowa dostarcza przesyłki kwiatów i prezentów na każdą okazję. Twoje kwiaty zamówione w naszym sklepie wykonywane i dostarczane są przez profesjonalnych florystów z wieloletnim doświadczeniem w branży. Kwiaty dostarczane są nawet w ciągu dwóch godzin od momentu złożenia zamówienia w naszej kwiaciarni online. Nasz kurier z kwiatami i prezentami zrealizuje każde zamówienie w Rabce-Zdroju i okolicach profesjonalnie i ekspresowo. Kwiaty-prezenty.pl to Twoja kwiaciarnia internetowa-sprawdź nas a na pewno nie będziesz żałował.

Przykładowe miejscowości do których dostarczamy kwiaty w rejonie Rabki-Zdrój: Chabówka, Skawa, Ponice, Mszana Dolna, Kasina Wielka, Niedźwiedź, Sieniawa, Spytkowice, Jordanów, Raba Wyżna, Skomielna Biała, Raba Niżna, Ponice, Rdzawka, Kasinka Mała, Podobin, Rokiciny Podhalańskie, Bielanka, Harkabuz, Klikuszowa, Nowy Targ, Lubień, Krzeczów, Łętownia i wiele innych.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl