Kwiaciarnia Połczyn-Zdrój

Połczyn-Zdrój - uzdrowisko w powiecie świdwińskim na Pomorzu Zachodnim, około 8 tysięcy mieszkańców. Kurort położony w otoczeniu parków zdrojowych oraz Drawskiego Parku Krajobrazowego. Leczy się tu schorzenia reumatyczne, ginekologiczne, pourazowe i osteoporozę za pomocą solanek i borowiny. Koniecznie zobaczyć trzeba tutaj młyn wodny z XIX wieku. Jest to unikat na skalę europejską, jego koło młyńskie ma 1 metr szerokości i 13 metrów średnicy. W południowej części miasta rozciąga się na powierzchni 80 hektarów  160-letni Park Zdrojowy z oryginalnymi gatunkami drzew.

W Połczynie-Zdroju i okolicach nasza kwiaciarnia internetowa dostarcza przesyłki kwiatów i prezentów na każdą okazję. Twoje kwiaty zamówione w naszym sklepie wykonywane i dostarczane są przez profesjonalnych florystów z wieloletnim doświadczeniem w branży. Kwiaty dostarczane są nawet w ciągu dwóch godzin od momentu złożenia zamówienia w naszej kwiaciarni online. Nasz kurier z kwiatami i prezentami zrealizuje każde zamówienie w Połczynie-Zdroju i okolicach profesjonalnie i ekspresowo. Kwiaty-prezenty.pl to Twoja kwiaciarnia internetowa-sprawdź nas a na pewno nie będziesz żałował.

Przykładowe miejscowości w których działa nasz kurier z kwiatami w rejonie Poczyna-Zdroju: Redło, Bolkowo, Ogartowo, Popielewko, Kołacz, Bierzwnica, Rudno, Ogrodno, Buślary i wiele innych. Dostawa kwiatów jest zawsze darmowa niezależnie od miejscowości.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl