Kwiaciarnia Płock

Płock - duże miasto powiatowe w województwie mazowieckim, dawniej miasto wojewódzkie. W Płocku mieszka około 124 tysiące mieszkańców. Jest to najstarsze miasto na Mazowszu a jego historia przekracza już 1000 lat. Najcenniejszym zabytkiem Płocka jest XII-wieczna bazylika katedralna-jedna z najstarszych sakralnych budowli w Polsce. Będąc w Płocku trzeba koniecznie zwiedzić Wzgórze Tumskie gdzie znajduje się Zamek Książąt Mazowieckich. Warto zobaczyć też opactwo Benedyktynów, zespół klasztoru Jezuitów, gotycki kościół św. Bartłomieja, zespół klasztoru Dominikanów, Reformatów, dawną synagogę, klasycystyczny ratusz, późnogotycki Dom Pod Trąbami oraz pozostałości obwarowań miejskich.

W Płocku i okolicach nasza kwiaciarnia internetowa dostarcza przesyłki kwiatów i prezentów na każdą okazję. Twoje kwiaty zamówione w naszym sklepie wykonywane i dostarczane są przez profesjonalnych florystów z wieloletnim doświadczeniem w branży. Kwiaty dostarczane są nawet w ciągu dwóch godzin od momentu złożenia zamówienia w naszej kwiaciarni online. Nasz kurier z kwiatami i prezentami zrealizuje każde zamówienie w Płocku i okolicach profesjonalnie i ekspresowo. Kwiaty-prezenty.pl to Twoja kwiaciarnia internetowa-sprawdź nas a na pewno nie będziesz żałował.

Przykładowe miejscowości w których działa nasz kurier z kwiatami w rejonie miasta Płock: Stara Biała, Łąck, Brudzeń Duży, Bielsk, Gąbin, Mańkowo, Kowalewko, Srebrna, Wyszyna, Drwały, Sikórz, Boryszewo, Rogozino, Nowe Proboszczewice, Maszewo Duże, Gulczewo, Wesółka, Siecień  i wiele innych. Dostawa kwiatów jest zawsze darmowa niezależnie od miejscowości.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl