Kwiaciarnia Pleszew

Pleszew - niewielkie miasto powiatowe w województwie wielkopolskim położone na skrzyżowaniu dróg krajowych nr 11 i 12. Miasteczko zamieszkiwane jest przez około 17 tysięcy osób a powiat pleszewski liczy sobie około 63 tysiące mieszkańców. W poblizu Pleszewa znajduje się rezerwat pokazowy żubrów gdzie można zobaczyć na żywo potęgę tych zwierząt. Oprócz tego warto zobaczyć zabytki Pleszewa: kościół parafialny Ścięcia św. Jana z XIV wieku, kościół parafialny św. Floriana z przełomu XV i XVI wieku oraz ratusz miejski z 1835 roku. Niedaleko, w miejscowości Dobrzyca warto odwiedzić zespół pałacowo-parkowy. Największą atrakcją parku jest jeden z największych w Europie platan o obwodzie 10 metrów i wysokości 27 metrów posadzony dla uczczenia Konstytucji 3 maja.

  

W Pleszewie i okolicach nasza kwiaciarnia internetowa dostarcza przesyłki kwiatów i prezentów na każdą okazję. Twoje kwiaty zamówione w naszym sklepie wykonywane i dostarczane są przez profesjonalnych florystów z wieloletnim doświadczeniem w branży. Kwiaty dostarczane są nawet w ciągu dwóch godzin od momentu złożenia zamówienia w naszej kwiaciarni online. Nasz kurier z kwiatami i prezentami zrealizuje każde zamówienie w Pleszewie i okolicach profesjonalnie i ekspresowo. Kwiaty-prezenty.pl to Twoja kwiaciarnia internetowa-sprawdź nas a na pewno nie będziesz żałował.

Przykładowe miejscowości w których działa nasz kurier z kwiatami w rejonie miasta Pleszew: Chocz, Kotlin, Bielawy, Sobótka, Dobrzyca, Bógwidze, Zielona Łąka, Gołuchów, Krzywosądów, Borucin, Kuczków, Taczanów Pierwszy, Nowy Karmin, Łaszew, Mamoty, Piekarzew, Czermin, Pieruchy, Pacanowice, Kurcew, Orpiszewek, Cieśle, Dobra Nadzieja i wiele innych. Dostawa kwiatów jest zawsze darmowa niezależnie od miejscowości.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl