Kwiaciarnia Ostrołęka

Ostrołęka - miasto powiatowe zamieszkujące około 53 tysiące mieszkańców położone w północno-wschodniej części województwa mazowieckiego. W zabytkowym budynku Starej Poczty mieści się Muzeum Kultury Kurpiowskiej gdzie zgromadzono liczne stroje kurpiowskie oraz eksponaty z bitwy o Ostrołękę w 1831 roku. Inne ciekawe miejsca warte zobaczenia to np. barokowy kościół farny Nawiedzenia NMP i św. Mikołaja z XVII wieku, zespół klasztorny pobernardyński z przełomu XVII i XVIII wieku czy klasycystyczny ratusz. Na wyspie Narwi zorganizowano wczesnośredniowieczne grodzisko.

W Ostrołęce i okolicach nasza kwiaciarnia internetowa dostarcza przesyłki kwiatów i prezentów na każdą okazję. Twoje kwiaty zamówione w naszym sklepie wykonywane i dostarczane są przez profesjonalnych florystów z wieloletnim doświadczeniem w branży. Kwiaty dostarczane są nawet w ciągu dwóch godzin od momentu złożenia zamówienia w naszej kwiaciarni online. Nasz kurier z kwiatami i prezentami zrealizuje każde zamówienie w Ostrołęce i okolicach profesjonalnie i ekspresowo. Kwiaty-prezenty.pl to Twoja kwiaciarnia internetowa-sprawdź nas a na pewno nie będziesz żałował.

Przykładowe miejscowości w których działa nasz kurier z kwiatami w rejonie miasta Ostrołęka: Rzekuń, Przedmieście, Laskowiec, Macki, Kadzidło, Troszyn, Nowa Wieś, Kordowo, Siemnocha, Krzyżówka i wiele innych. Dostawa kwiatów jest zawsze darmowa niezależnie od miejscowości.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl