Kwiaciarnia Nowogród

Nowogród -  małe miasteczko w powiecie łomżyńskim, województwie podlaskie. Miasto jest pięknie położone na brzegu Narwi około 15 kilometrów od Łomży. Nowogród najbardziej znany jest ze Skansenu Kurpiowskiego, który usytuowany jest nad Narwią naprzeciw ujścia do niej Pisy. W skansenie prezentowane jest tradycyjne budownictwo kurpiowskie, między innymi wiatrak, młyn wodny, olejarnia, spichlerze i kuźnia oraz urządzenia związane z bartnictwem i rybołówstwem. Najstarsze obiekty mają ponad 200 lat.

W Nowogrodzie i okolicach nasza kwiaciarnia internetowa dostarcza przesyłki kwiatów i prezentów na każdą okazję. Twoje kwiaty zamówione w naszym sklepie wykonywane i dostarczane są przez profesjonalnych florystów z wieloletnim doświadczeniem w branży. Kwiaty dostarczane są nawet w ciągu dwóch godzin od momentu złożenia zamówienia w naszej kwiaciarni online. Nasz kurier z kwiatami i prezentami zrealizuje każde zamówienie w Nowogrodzie i okolicach profesjonalnie i ekspresowo. Kwiaty-prezenty.pl to Twoja kwiaciarnia internetowa-sprawdź nas a na pewno nie będziesz żałował.

Przykładowe miejscowości w których działa nasz kurier z kwiatami w rejonie miasta Nowogród: Zbójna, Dobrylas, Mały Las, Miastkowo, Włodki, Jednaczewo, Serwatki, Grzymały Nowogrodzkie i wiele innych. Dostawa kwiatów jest zawsze darmowa niezależnie od miejscowości.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl