Kwiaciarnia Nowa Sól

Nowa Sól - miasto powiatowe w województwie lubuskim, położone nad Odrą, około 23 kilometry od Zielonej Góry. Miasto zamieszkuje ponad 40 tysięcy mieszkańców a cały powiat nowosolski to ponad 88 tysięcy osób. Na kanale portowym w Nowej Soli można zobaczyć zwodzony most z 1927 roku. To jedyna tego typu w Polsce i unikalna w Europie konstrukcja stalowa podnoszona pionowo. W latach 50 XX wieku napęd ręczny podnoszenia mostu został zastąpiony elektrycznym. W latach 80-tych na krótko most został zamknięty ze względu na stan techniczny jednak w kolejnej dekadzie wykonano gruntowny remont i ponownie został otwarty. W mieście przetrwała zabudowa przemysłowa z przełomu XIX i XX wieku oraz magazyny solne  z XVIII stulecia.

W Nowej Soli i okolicach nasza kwiaciarnia internetowa dostarcza przesyłki kwiatów i prezentów na każdą okazję. Twoje kwiaty zamówione w naszym sklepie wykonywane i dostarczane są przez profesjonalnych florystów z wieloletnim doświadczeniem w branży. Kwiaty dostarczane są nawet w ciągu dwóch godzin od momentu złożenia zamówienia w naszej kwiaciarni online. Nasz kurier z kwiatami i prezentami zrealizuje każde zamówienie w Nowej Soli i okolicach profesjonalnie i ekspresowo. Kwiaty-prezenty.pl to Twoja kwiaciarnia internetowa-sprawdź nas a na pewno nie będziesz żałował.

Przykładowe miejscowości w których działa nasz kurier z kwiatami w rejonie miasta Nowa Sól: Niedoradz, Otyń, Bobrowniki, Przyborów, Stara Wieś, Siedlisko, Zwierzyniec, Kiełcz, Nowe Żabno, Lelechów, Stary Staw, Ługi, Konradowo, Modrzyca, Barcikowice, Lipiny, Stany, Tarnów Bycki, Bytom Odrzański, Czarna  i wiele innych. Dostawa kwiatów jest zawsze darmowa niezależnie od miejscowości.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl