Kwiaciarnia Międzychód

Międzychód - miasto powiatowe w województwie wielkopolskim, przy granicy z województwem lubuskim. Zamieszkuje go około 18 tysięcy mieszkańców. Z uwagi na położenie nad Wartą oraz nad jeziorami Miejskim i Kuchennym Międzychód ma duże walory turystyczne. Dookoła, wśród lasów Puszczy Noteckiej  leży ponad 30 jezior o bardzo czystej wodzie i obfitujących w ryby. W samym miasteczku zachowały się zabytkowe domy z przełomu XVII i XIX wieku, kościół Matki Bożej z XIX wieku oraz kościół parafialny z końca XVI wieku. Ciekawostką jest tutaj tak zwana "Laufpompa"- głębinowa studnia artezyjska z przełomu XIX i XX wieku, z której bije mineralna lecznicza woda.

W Międzychodzie i okolicach nasza kwiaciarnia internetowa dostarcza przesyłki kwiatów i prezentów na każdą okazję. Twoje kwiaty zamówione w naszym sklepie wykonywane i dostarczane są przez profesjonalnych florystów z wieloletnim doświadczeniem w branży. Kwiaty dostarczane są nawet w ciągu dwóch godzin od momentu złożenia zamówienia w naszej kwiaciarni online. Nasz kurier z kwiatami i prezentami zrealizuje każde zamówienie w Międzychodzie i okolicach profesjonalnie i ekspresowo. Kwiaty-prezenty.pl to Twoja kwiaciarnia internetowa-sprawdź nas a na pewno nie będziesz żałował.

Przykładowe miejscowości w których działa nasz kurier z kwiatami w rejonie miasta Międzychód: Bielsko, Sieraków, Kamionna, Mokrzec, Drzewce, Wierzbno, Skwierzyna, Przytoczna, Smolarnia, Strychy, Muchocin, Dzięcielin, Kolno, Upartowo, Radogoszcz, Prusim, Skrzydlewo, Dormowo, Tuczępy i wiele innych. Dostawa kwiatów jest zawsze darmowa niezależnie od miejscowości.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl