Kwiaciarnia Łomża

Łomża - duże miasto powiatowe w województwie podlaskim, dawniej siedziba województwa, położone nad Narwią. Liczba mieszkańców zamieszkujących miasto to około 63 tysiące. Historia sięga aż IX wieku kiedy to pierwszy raz wzmiankowano o grodzie w tym miejscu. Prawa miejskie Łomża otrzymała w 1418 roku. Najciekawsze zabytki to przede wszystkim okolice Starego Rynku, Katedra św. Michała Archanioła i Jana Chrzciciela, klasztor Kapucynów, kościół Wniebowzięcia NMP, zespół klasztoru Bernardynek, klasycystyczne domy z XIX wieku. W miesiącu czerwcu odbywa się w mieście Zlot Pojazdów Zabytkowych a w maju Festiwal Teatru w Walizce.

W Łomży i okolicach nasza kwiaciarnia internetowa dostarcza przesyłki kwiatów i prezentów na każdą okazję. Twoje kwiaty zamówione w naszym sklepie wykonywane i dostarczane są przez profesjonalnych florystów z wieloletnim doświadczeniem w branży. Kwiaty dostarczane są nawet w ciągu dwóch godzin od momentu złożenia zamówienia w naszej kwiaciarni online. Nasz kurier z kwiatami i prezentami zrealizuje każde zamówienie w Łomży i okolicach profesjonalnie i ekspresowo. Kwiaty-prezenty.pl to Twoja kwiaciarnia internetowa-sprawdź nas a na pewno nie będziesz żałował.

Przykładowe miejscowości w których działa nasz kurier z kwiatami w rejonie miasta Łomża: Jedwabne, Olszyny, Jednaczewo, Rowy, Piątnica-Poduchowna, Kisielnica, Jeziorko, Konarzyce, Śniadowo, Zawady i wiele innych. Dostawa kwiatów jest zawsze darmowa niezależnie od miejscowości.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl