Kwiaciarnia Łęczyca

Łęczyca - miasto powiatowe w województwie łódzkim leżące nad rzeką Bzurą. Miasteczko zamieszkałe jest przez około 15 tysięcy mieszkańców a cały powiat łęczycki to blisko 54 tysiące osób. Wizytówką miasta jest przede wszystkim zamek z końca XIV wieku. Krążą o nim legendy jakoby w jego lochach zamieszkiwał słynny Boruta. Zgromadzono tu mnóstwo diablich eksponatów ukazujących tego słynnego czarta. Oprócz zamku warto odwiedzić tu kościół i klasztor Bernardynów-XVII wiek, gotycki kościół parafialny-XV wiek, kościół i klasztor Dominikanów-XIV wiek, dawny klasztor Norbertanek z XVII wieku oraz ratusz i pozostałości murów miejskich.

W Łęczycy i okolicach nasza kwiaciarnia internetowa dostarcza przesyłki kwiatów i prezentów na każdą okazję. Twoje kwiaty zamówione w naszym sklepie wykonywane i dostarczane są przez profesjonalnych florystów z wieloletnim doświadczeniem w branży. Kwiaty dostarczane są nawet w ciągu dwóch godzin od momentu złożenia zamówienia w naszej kwiaciarni online. Nasz kurier z kwiatami i prezentami zrealizuje każde zamówienie w Łęczycy i okolicach profesjonalnie i ekspresowo. Kwiaty-prezenty.pl to Twoja kwiaciarnia internetowa-sprawdź nas a na pewno nie będziesz żałował.

Przykładowe miejscowości w których działa nasz kurier z kwiatami w rejonie miasta Łęczyca: Daszyna, Witonia, Piątek, Tum, Błonie, Grabów, Stary Gaj, Leśmierz, Wilczkowice, Jacków, Gajewo, Koryta, Gawrony, Rybitwy, Mętlew, Topola Katowa, Wichrów, Kuchary, Zawada Górna, Budki, Mikołajew, Nad Szosą, Upale  i wiele innych. Dostawa kwiatów jest zawsze darmowa niezależnie od miejscowości.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl