Kwiaciarnia Lębork

Miasto Lębork jest siedzibą powiatu, leży około 30 kilometrów od Morza Bałtyckiego przy drodze krajowej numer 6. W mieście znajduje się muzeum archeologiczne na ulicy Młynarskiej. Poświęcone jest ono historii ziemi lęborskiej a także jest tutaj zorganizowana wystawa sztuki współczesnej. Muzeum mieści także gabinet słynnego obywatela miasta Paula Nipkowa, który przyczynił się do wynalezienia współczesnej telewizji a konkretnie przesyłania obrazu na odległość. Wystawa muzealna przybliża zasadę działania tak zwanej tarczy Nipkowa. Niedaleko Lęborka znajduje się inne ciekawe miejsce - Gniewino. Jest to tak zwane OKO NA KASZUBY czyli wieża widokowa o wysokości 44 metrów. Stąd przy dobrej pogodzie widać całe Kaszuby oraz Bałtyk.

W Lęborku i okolicach nasza kwiaciarnia internetowa dostarcza przesyłki kwiatów i prezentów na każdą okazję. Twoje kwiaty zamówione w naszym sklepie wykonywane i dostarczane są przez profesjonalnych florystów z wieloletnim doświadczeniem w branży. Kwiaty dostarczane są nawet w ciągu dwóch godzin od momentu złożenia zamówienia w naszej kwiaciarni online. Nasz kurier z kwiatami i prezentami zrealizuje każde zamówienie w Lęborku i okolicach profesjonalnie i ekspresowo. Kwiaty-prezenty.pl to Twoja kwiaciarnia internetowa-sprawdź nas a na pewno nie będziesz żałował.

Przykładowe miejscowości do których dostarczamy kwiaty w rejonie Lęborka: Potęgowo, Nowa Wieś Lęborska, Leśnice, Cewice, Łęczyce,  i wiele innych.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl