Kwiaciarnia Kostrzyn nad Odrą

Kostrzyn nad Odrą - miasto nad Odrą w powiecie gorzowskim, województwo lubuskie. Liczba mieszkańców to około 20 tysięcy. Największą atrakcją Kostrzyna nad Odrą, położonego w wyjątkowym, strategicznym miejscu , przy zbiegu Odry i Warty są ruiny XVI - wiecznej twierdzy. Jest to jedno z wyjątkowych dzieł architektury obronnej ówczesnej Europy. W XIX wieku twierdzę zamieniono na więzienie a potem na koszary. Do dziś przetrwały tylko ruiny, w których co roku na początku września odbywają się Dni Twierdzy a najciekawszym ich punktem programu są pokazy walk historycznych.

W Kostrzynie nad Odrą i okolicach nasza kwiaciarnia internetowa dostarcza przesyłki kwiatów i prezentów na każdą okazję. Twoje kwiaty zamówione w naszym sklepie wykonywane i dostarczane są przez profesjonalnych florystów z wieloletnim doświadczeniem w branży. Kwiaty dostarczane są nawet w ciągu dwóch godzin od momentu złożenia zamówienia w naszej kwiaciarni online. Nasz kurier z kwiatami i prezentami zrealizuje każde zamówienie w Kostrzynie nad Odrą i okolicach profesjonalnie i ekspresowo. Kwiaty-prezenty.pl to Twoja kwiaciarnia internetowa-sprawdź nas a na pewno nie będziesz żałował.

Przykładowe miejscowości w których działa nasz kurier z kwiatami w rejonie miasta Kostrzyn nad Odrą: Dąbroszyn, Słońsk, Czarnów, Żabice, Dębno,  Krzeszyce, Kamień Wielki, Lemierzyce, Gronów, Kolonia, Chartów, Stańsk, Lipienica, Górzyca, Jamno, Głuchowo, Witnica, Szumiłowo i wiele innych. Dostawa kwiatów jest zawsze darmowa niezależnie od miejscowości.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl