Kwiaciarnia Konin

Konin - miasto powiatowe w województwie wielkopolskim, położone nad rzeką Wartą, zamieszkałe przez ponad 80 tysięcy mieszkańców a cały powiat koniński liczy sobie około 123 tysiące osób. Konin leży podwóch stronach Warty. W lewobrzeżnej, starszej części miasta uwagę zwraca gotycki kościół św. Bartłomieja z przełomu XIV i XV wieku i klasycystyczny ratusz. Ciekawostką miasta jest granitowy słup z 1151 roku wyznaczający połowę drogi między Kruszwicą a Kaliszem. Jest to najstarszy znak drogowy w Europie środkowo-wschodniej.

W Koninie i okolicach nasza kwiaciarnia internetowa dostarcza przesyłki kwiatów i prezentów na każdą okazję. Twoje kwiaty zamówione w naszym sklepie wykonywane i dostarczane są przez profesjonalnych florystów z wieloletnim doświadczeniem w branży. Kwiaty dostarczane są nawet w ciągu dwóch godzin od momentu złożenia zamówienia w naszej kwiaciarni online. Nasz kurier z kwiatami i prezentami zrealizuje każde zamówienie w Koninie i okolicach profesjonalnie i ekspresowo. Kwiaty-prezenty.pl to Twoja kwiaciarnia internetowa-sprawdź nas a na pewno nie będziesz żałował.

Przykładowe miejscowości w których działa nasz kurier z kwiatami w rejonie miasta Konin: Golina, Kazimierz Biskupi, Stary Licheń, Kromsk-Pole, Żychlin, Rychwał, Sławsk, Lisiec Wielki, Rzgów, Posada, Barczygłów, Rumin, Stare Miasto, Paprotnia, Szczepidło, Karsy, Kawnice, Patrzyków, Brzezińskie Holendry, Branno, Węglew  i wiele innych. Dostawa kwiatów jest zawsze darmowa niezależnie od miejscowości.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl