Kwiaciarnia Kołobrzeg

Kołobrzeg- miasto powiatowe, około 45 tysięcy mieszkańców. Miasto portowe z licznymi zabytkami: kościół gotycki z XIV wieku, neogotycki ratusz datowany na XIV a przebudowany w XIX wieku, Fragmenty murów obronnych i baszt z XV wieku, późnogotycka katownia z XV wieku, spichlerz -XVI wiek i wiele innych. Najczęściej odwiedzana jest jednak latarnia morska znajdująca się u wejścia do portu. Pochodzi ona z 1770 roku a rozbudowana została w 1945 roku. Kołobrzeg to również uzdrowisko. W licznych sanatoriach leczy się przede wszystkim choroby reumatologiczne, kardiologiczne, nadciśnienie, cukrzycę oraz choroby dolnych i górnych dróg oddechowych. W mieście znajduje się Muzeum Oręża Polskiego oraz udostępniony do zwiedzania ORP FALA. Kołobrzeg to bardzo dobra baza hotelowo-gastronomiczna dla wypoczywających nad morzem. Latem organizowane są tu liczne imprezy i koncert.

W Kołobrzegu i okolicach nasza kwiaciarnia internetowa dostarcza przesyłki kwiatów i prezentów na każdą okazję. Twoje kwiaty zamówione w naszym sklepie wykonywane i dostarczane są przez profesjonalnych florystów z wieloletnim doświadczeniem w branży. Kwiaty dostarczane są nawet w ciągu dwóch godzin od momentu złożenia zamówienia w naszej kwiaciarni online. Nasz kurier z kwiatami i prezentami zrealizuje każde zamówienie w Kołobrzegu i okolicach profesjonalnie i ekspresowo. Kwiaty-prezenty.pl to Twoja kwiaciarnia internetowa-sprawdź nas a na pewno nie będziesz żałował.

Przykładowe miejscowości w których działa nasz kurier z kwiatami w rejonie Kołobrzegu: Zieleniewo, Dźwirzyno, Dygowo, Bagicz, Korzystno, Budzistowo, Sianożęty, Kądzielno i wiele innych. Dostawa kwiatów jest zawsze darmowa niezależnie od miejscowości.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl