Kwiaciarnia Janów Podlaski

Janów Podlaski - wieś w województwie lubelskim, powiat bialski, gmina Janów Podlaski położona przy granicy z Białorusią. Miejscowość szczyci się najstarszą i jedną z najlepszych stadnin koni w Polsce, która słynie na całym świecie z hodowli koni czystej krwi arabskiej. Utworzono ją w 1817 roku za zgodą cara Aleksandra I. Dużą atrakcję stanowi zabytkowy, XIX-wieczny zespół stajni. Konie z janowskiej stadniny są cenione ze względu na piękno i szybkość. Co rok, w sierpniu Stadnina organizuje Letnią Galę Koni Arabskich, podczas której odbywa się pokaz i aukcja. Niestety ostatnia gala z 2016 roku zachwiała marką Janowa Podlaskiego. Podczas licytacji klaczy Emira doszło do skandalu, w wyniku którego licytowano ją dwukrotnie.

W Janowie Podlaskim i okolicach nasza kwiaciarnia internetowa dostarcza przesyłki kwiatów i prezentów na każdą okazję. Twoje kwiaty zamówione w naszym sklepie wykonywane i dostarczane są przez profesjonalnych florystów z wieloletnim doświadczeniem w branży. Kwiaty dostarczane są nawet w ciągu dwóch godzin od momentu złożenia zamówienia w naszej kwiaciarni online. Nasz kurier z kwiatami i prezentami zrealizuje każde zamówienie w Janowie Podlaskim i okolicach profesjonalnie i ekspresowo. Kwiaty-prezenty.pl to Twoja kwiaciarnia internetowa-sprawdź nas a na pewno nie będziesz żałował.

Przykładowe miejscowości w których działa nasz kurier z kwiatami w rejonie miasta Janów Podlaski: Konstantynów, Nowy Pawłów, Ostrów, Werchils, Rokitno, Błonie, Komarno, Gnojno, Mielnik, Borsuki, Klepaczew, Kazimierzów, Zakanale, Mariampol, Kajetanka, Peredyło, Hołodnica, Jakówki, Stary Bubel, Antolin, Witoldów, Wólka Polinkowska  i wiele innych. Dostawa kwiatów jest zawsze darmowa niezależnie od miejscowości.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl