Kwiaciarnia Gniezno

Gniezno - miasto powiatowe w województwie wielkopolskim, około 70 tysięcy mieszkańców. Gniezno to pierwsza stolica Polski stąd obfituje w liczne zabytki. Najważniejszym z nich jest katedra gnieźnieńska z słynnymi Drzwiami Gieźnieńskimi, usytuowana na Wzgórzu Lecha. W katedrze znajduje się barokowa trumna-relikwiarz św. Wojciecha. Inne zabytki miasta to kościół św. Jerzego, zespoły klasztorne Bożogrobców i Franciszkanów, kościół św. Michała, kościół św. Wawrzyńca, kościół św. Piotra i Pawła, Pałac Biskupi. W pobliżu Wzgórza Lecha warto odwiedzić Muzeum Archidiecezji Gnieźnieńskiej.

W Gnieźnie i okolicach nasza kwiaciarnia internetowa dostarcza przesyłki kwiatów i prezentów na każdą okazję. Twoje kwiaty zamówione w naszym sklepie wykonywane i dostarczane są przez profesjonalnych florystów z wieloletnim doświadczeniem w branży. Kwiaty dostarczane są nawet w ciągu dwóch godzin od momentu złożenia zamówienia w naszej kwiaciarni online. Nasz kurier z kwiatami i prezentami zrealizuje każde zamówienie w Gnieźnie i okolicach profesjonalnie i ekspresowo. Kwiaty-prezenty.pl to Twoja kwiaciarnia internetowa-sprawdź nas a na pewno nie będziesz żałował.

Przykładowe miejscowości w których działa nasz kurier z kwiatami w rejonie miasta Gniezno: Zdziechowa, Łabiszynek, Kłecko, Lubowo, Fałkowo, Niechanowo, Jankowo Dolne, Pawłowo, Dalki, Działyn, Dębnica, Dziekanowice, Pierzyska, Czarniejewo, Goraniec, Pakszyn, Czechowo,Wola Skorzęcka  i wiele innych. Dostawa kwiatów jest zawsze darmowa niezależnie od miejscowości.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl