Kwiaciarnia Drohiczyn

Drohiczyn - małe miasteczko w powiecie siemiatyckim, województwo podlaskie zamieszkałe zaledwie przez około 2 tysiące osób. Malownicze okolice na południe od Drohiczyna były nieraz miejscem kręcenia scen do filmów między innymi "Nad Niemnem" czy " Panny z Wilka". Dawną świetność miasteczka można zauważyć spacerując ulicami wokół rynku. Jest tu cerkiew prawosławna z końca XVIII wieku, barokowy kościół Wniebowzięcia NMP a w zachodniej części miast stoi klasztor Benedyktynek z kościołem Wszystkich Świętych. Najbardziej widoczną z daleka budowlą Drohiczyna jest zespół klasztoru Jezuitów położony na skarpie nad Bugiem.

W Drohiczynie i okolicach nasza kwiaciarnia internetowa dostarcza przesyłki kwiatów i prezentów na każdą okazję. Twoje kwiaty zamówione w naszym sklepie wykonywane i dostarczane są przez profesjonalnych florystów z wieloletnim doświadczeniem w branży. Kwiaty dostarczane są nawet w ciągu dwóch godzin od momentu złożenia zamówienia w naszej kwiaciarni online. Nasz kurier z kwiatami i prezentami zrealizuje każde zamówienie w Drohiczynie i okolicach profesjonalnie i ekspresowo. Kwiaty-prezenty.pl to Twoja kwiaciarnia internetowa-sprawdź nas a na pewno nie będziesz żałował.

Przykładowe miejscowości w których działa nasz kurier z kwiatami w rejonie miasta Drohiczyn: Tonkiele, Wólka Zamkowa, Zajęczniki, Góry, Korczew, Czaple Górne, Wasilew Szlachecki, Milewo, Klekotowo, Bujaki, Drażniew, Góry, Liszki, Lisowo, Wirów, Bużyska, Sieniewice, Klukowo, Krupice, Miłkowice Maćki, Putkowice, Nadolna  i wiele innych. Dostawa kwiatów jest zawsze darmowa niezależnie od miejscowości.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl