Kwiaciarnia Ciechanowiec

Ciechanowiec - małe miasteczko w powiecie wysokomazowieckim, województwo podlaskie zamieszkujące około 5 tysięcy mieszkańców. Miasto leży na Wysoczyźnie Drohiczyńskiej nad rzeką Nurzec. Ciechanowiec chociaż mały to bogaty jest w zabytki. Warto tu przyjechać aby podziwiać zespół pałacowy z 1860 roku, w którym obecnie mieści się Muzeum Rolnictwa. Można tu obejrzeć między innymi drewniany młyn, wiatrak oraz ponad 40 obiektów wiejskich pochodzących z Mazowsza i Podlasia. Oprócz tego trzeba zwiedzić tutejsze świątynie różnych religii: synagogę z XIX wieku, cerkiew prawosławną Wniebowstąpienia Pańskiego, barokowy kościół Świętej Trójcy oraz klasztor Sióstr Miłosierdzia z początku XVIII wieku.

W Ciechanowcu i okolicach nasza kwiaciarnia internetowa dostarcza przesyłki kwiatów i prezentów na każdą okazję. Twoje kwiaty zamówione w naszym sklepie wykonywane i dostarczane są przez profesjonalnych florystów z wieloletnim doświadczeniem w branży. Kwiaty dostarczane są nawet w ciągu dwóch godzin od momentu złożenia zamówienia w naszej kwiaciarni online. Nasz kurier z kwiatami i prezentami zrealizuje każde zamówienie w Ciechanowcu i okolicach profesjonalnie i ekspresowo. Kwiaty-prezenty.pl to Twoja kwiaciarnia internetowa-sprawdź nas a na pewno nie będziesz żałował.

Przykładowe miejscowości w których działa nasz kurier z kwiatami w rejonie miasta Ciechanowiec: Antonin, Trynisze Moszewo, Nur, Kozarze, Przybyszyn, Wyszonki Kościelne, Malec, Bujenka, Usza Mała, Drewnowo, Tymianki Okunie, Dąbczyn, Radziszewo Króle, Pobikry, Pełch, Zadobrze, Tworkowice, Zaszów, Kamionka Stokowo  i wiele innych. Dostawa kwiatów jest zawsze darmowa niezależnie od miejscowości.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl