Kwiaciarnia Białogard

Białogard to miasto powiatowe położone nad rzeką Parsętą około 35 kilometrów od Bałtyku na Równinie Białogardzkiej. Najciekawsze zabytki miasta to gotycki kościół Narodzenia NMP z 1310 roku, kościół św. Jerzego - przełom XV i XVI wieku, fragmenty murów obronnych z basztami, spichlerze i klasycystyczny dwór z XVIII wieku. W centrum miasta znajduje się klasycystyczny ratusz i kamieniczki z XIX wieku. Niedaleko Białogardu w miejscowości Rościno zbudowana jest ciekawa elektrownia wodna, której cały mechanizm do produkcji prądu schowany jest pod wodą. Uruchomiona została w 1936 ro ku i była prawdopodobnie pierwszą tego typu hydroelektrownią na świecie.

W Białogardzie i okolicach nasza kwiaciarnia internetowa dostarcza przesyłki kwiatów i prezentów na każdą okazję. Twoje kwiaty zamówione w naszym sklepie wykonywane i dostarczane są przez profesjonalnych florystów z wieloletnim doświadczeniem w branży. Kwiaty dostarczane są nawet w ciągu dwóch godzin od momentu złożenia zamówienia w naszej kwiaciarni online. Nasz kurier z kwiatami i prezentami zrealizuje każde zamówienie w Białogardzie i okolicach profesjonalnie i ekspresowo. Kwiaty-prezenty.pl to Twoja kwiaciarnia internetowa-sprawdź nas a na pewno nie będziesz żałował.

Przykładowe miejscowości w których działa nasz kurier z kwiatami w rejonie Białogardu: Karlino, Dębczyno, Moczyłki, Pomianowo, Łęczno, Lulewiczki, Klępino Białogardzkie, Redlino i wiele innych. Dostawa kwiatów jest zawsze darmowa niezależnie od miejscowości.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl