Kwiaty do Polski

Mieszkasz poza granicami Polski, a bliska Ci osoba obchodzi ważne święto? A może chcesz pokazać komuś, że mimo tysięcy kilometrów, wciąż o nim pamiętasz? Doskonałym rozwiązaniem będzie tutaj skorzystanie z pomocy poczty kwiatowej. W naszej kwiaciarni internetowej bez problemu zamówicie różnego typu kompozycje kwiatowe, a my sprawnie dostarczymy prezent pod wskazany adres na terenie Polski. Zapraszamy na zakupy! 

Jak przebiega proces zamówienia? 

Cały proces zamawiania kwiatów i innych upominków przebiega bardzo sprawnie. Wystarczy umieścić wybrany bukiet i inne upominki, na przykład czekoladki, w koszyku. Kolejny krok to uzupełnienie niezbędnych danych takich, jak imię i nazwisko odbiorcy, adres, data i godzina doręczenia kwiatów. Można również dołączyć tekst, który umieścimy na bileciku. 

Zamówienia można dokonać bez rejestracji, podpowiadamy jednak, że warto się zarejestrować, w znacznym stopniu ułatwi to składanie zamówień w przyszłości. 

Co znajdziecie w naszej ofercie? 

Proponujemy tradycyjne bukiety, okazałe kosze kwiatowe, kwiaty w doniczkach, wiązanki i wieńce pogrzebowe, a także słodycze, kosze ze słodyczami, kosze z owocami, kawy i herbaty oraz gustowne wazony.  

W jaki sposób można zapłacić za kwiaty? 

Za kwiaty do Polski można zapłacić przelewem tradycyjnym bądź za pośrednictwem systemu Przelewy24.pl, po zaksięgowaniu płatności rozpoczniemy przygotowywanie wybranej kompozycji kwiatowej. Cena bukietu zawiera również koszty przesyłki. 

Do jakich miejscowości dostarczamy kwiaty? 

Kwiaty dostarczamy do wszystkich miejscowości na terenie Polski ‒ nie mamy w tej kwestii najmniejszych ograniczeń. Współpracujemy z florystami z różnych części Polski, a to sprawia, że sprawnie dostarczamy świeże kwiaty do Warszawy, Poznania, Gdańska, Krakowa, Konina, Turku i każdego innego miejsca. 

W jakich godzinach dostarczane są przesyłki kwiatowe?

Przesyłki kwiatowe dostarczamy od poniedziałku do soboty, w godzinach 9.00-19.00, z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy. W przypadku upominków, które mają być dostarczone w dniu złożenia zamówienia, niezbędne jest dokonanie płatności i dostarczenie wszystkich niezbędnych danych do godziny 15:00.

Zapraszamy do współpracy!

 

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl