Kwiaciarnia Szczawnica

Szczawnica - niewielkie uzdrowisko w południowej części Małopolski położone nad Dunajcem zamieszkałe przez około 6 tysięcy osób. W Szczawnicy leczy się przede wszystkim choroby układu oddechowego. Główną atrakcją miasta jest jego położenie w pobliżu Pienińskiego Parku Narodowego, który oferuje turystom piękne widoki i fantastyczne szlaki turystyczne. Perełką wśród atrakcji jest spływ tratwami przełomem Dunajca, który tworzy w Pieninach zakola rzeczne i ukazuje całe piękno tego maleńkiego pasma górskiego widzianego z poziomu rzeki.

W Szczawnicy i okolicach nasza kwiaciarnia internetowa dostarcza przesyłki kwiatów i prezentów na każdą okazję. Twoje kwiaty zamówione w naszym sklepie wykonywane i dostarczane są przez profesjonalnych florystów z wieloletnim doświadczeniem w branży. Kwiaty dostarczane są nawet w ciągu dwóch godzin od momentu złożenia zamówienia w naszej kwiaciarni online. Nasz kurier z kwiatami i prezentami zrealizuje każde zamówienie w Szczawnicy i okolicach profesjonalnie i ekspresowo. Kwiaty-prezenty.pl to Twoja kwiaciarnia internetowa-sprawdź nas a na pewno nie będziesz żałował.

Przykładowe miejscowości w których działa nasz kurier z kwiatami w rejonie miasta Szczawnica: Krościenko nad Dunajcem, Tylmanowa, Ochotnica Dolna, Ochotnica Górna, Górzany, Kłodne, Kluszkowce, Mizerna, Grywałd, Krośnica, Maniowy, Niedzica, Falsztyn, Tylka, Hałuszowa, Szlachtowa, Sromowce Wyżne, Czorsztyn, Zabrzeż, Rzeka, Dziadowe Kąty i wiele innych. Dostawa kwiatów jest zawsze darmowa niezależnie od miejscowości.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl