Kwiaciarnia Lesko

Lesko - niewielkie miasteczko powiatowe na Podkarpaciu położone nad Sanem przy drodze krajowej nr 84. Liczba mieszkańców tego urokliwego miasteczka wynosi zaledwie 5,5 tysiąca a cały powiat leski zamieszkuje niewiele ponad 26 tysięcy osób. Najciekawszym zabytkiem Leska jest XVI - wieczna synagoga, która wzniesiona jest wbrew ówczesnym przepisom budowy synagog w kształcie kościoła. Nieopodal znajduje się jeden z najstarszych w kraju cmentarzy żydowskich. Innym zabytkiem miasta jest zamek Kmitów z XVI wieku, w którym obecnie znajduje się ośrodek wczasowy. Wokół ośrodka rosną w parku stare lipy i dęby a w tamtejszym amfiteatrze odbywa się w lipcu Bieszczadzki Piknik Country.

W Lesku i okolicach nasza kwiaciarnia internetowa dostarcza przesyłki kwiatów i prezentów na każdą okazję. Twoje kwiaty zamówione w naszym sklepie wykonywane i dostarczane są przez profesjonalnych florystów z wieloletnim doświadczeniem w branży. Kwiaty dostarczane są nawet w ciągu dwóch godzin od momentu złożenia zamówienia w naszej kwiaciarni online. Nasz kurier z kwiatami i prezentami zrealizuje każde zamówienie w Lesku i okolicach profesjonalnie i ekspresowo. Kwiaty-prezenty.pl to Twoja kwiaciarnia internetowa-sprawdź nas a na pewno nie będziesz żałował.

Przykładowe miejscowości w których działa nasz kurier z kwiatami w rejonie miasta Lesko: Załuż, Łukawica, Bezmiechowa Górna, Rudenka, Jankowce, Monasterzec, Postołów, Olszanica, Paszowa, Rakowa, Kuźmina, Rozpucie, Uherce Mineralne, Polańczyk, Średnia Wieś, Bóbrka, Dziurdziów, Hoczew, Czaszyn, Tarnawa Górna, Olchowa, Łukowe, Weremień i wiele innych. Dostawa kwiatów jest zawsze darmowa niezależnie od miejscowości.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl