Kwiaciarnia Strzyżów

Strzyżów - niewielkie miasto powiatowe w województwie podkarpackim położone nad Wisłokiem około 30 kilometrów na południe od Rzeszowa. Liczba mieszkańców miasteczka wynosi około 9 tysięcy a powiat strzyżowski liczy sobie 62 tysiące osób. Wśród zabytków Strzyżowa wymienić należy barokowo-klasycystyczny dawny dwór Dygasińskich z 1786 roku, kościół parafialny MB Niepokalanego Poczęcia z 1401 roku ( przebudowany w XVII wieku ) oraz pałac z XIX wieku w parku krajobrazowym.

W Strzyżowie i okolicach nasza kwiaciarnia internetowa dostarcza przesyłki kwiatów i prezentów na każdą okazję. Twoje kwiaty zamówione w naszym sklepie wykonywane i dostarczane są przez profesjonalnych florystów z wieloletnim doświadczeniem w branży. Kwiaty dostarczane są nawet w ciągu dwóch godzin od momentu złożenia zamówienia w naszej kwiaciarni online. Nasz kurier z kwiatami i prezentami zrealizuje każde zamówienie w Strzyżowie i okolicach profesjonalnie i ekspresowo. Kwiaty-prezenty.pl to Twoja kwiaciarnia internetowa-sprawdź nas a na pewno nie będziesz żałował.

Przykładowe miejscowości w których działa nasz kurier z kwiatami w rejonie miasta Strzyżów: Dobrzechów, Wiśniowa, Grodzisko, Pstrągowa, Gbiska, Wysoka Strzyżowska, Łęki Strzyżowskie, Różanka, Zawadka, Nowa Wieś, Kalembina, Szufnarowa, Nawsie, Wielopole Skrzyńskie, Żrnowa, Godowa, Straszydle, Połomia, Lubenia, Baryczka, Jawornik, Żyznów, Lutcza, Domaradz, Konieczkowa, Ńiebylec, Zaborów i wiele innych. Dostawa kwiatów jest zawsze darmowa niezależnie od miejscowości.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl