Kwiaciarnia Krosno

Krosno - miasto na prawach powiatu w województwie podkarpackim położone nad Wisłokiem przy drodze nr 28. Liczba mieszkańców Krosna wynosi około 47 tysięcy a powiat krośnieński liczy sobie 112 tysięcy osób. Najcenniejszym zabytkiem miasta jest gotycka fara pw. Trójcy Świętej wybudowana w połowie XIV wieku. Warto też odwiedzić działające od 1938 roku Muzeum Rzemiosła. Znajduje się tu ciekawa kolekcja starych zegarów i narzędzi zegarmistrzowskich. Nie można też pominąć Muzeum Podkarpackiego prezentującego najliczniejszy w Europie zbiór lamp naftowych XIX i XX wieku.

W Krośnie i okolicach nasza kwiaciarnia internetowa dostarcza przesyłki kwiatów i prezentów na każdą okazję. Twoje kwiaty zamówione w naszym sklepie wykonywane i dostarczane są przez profesjonalnych florystów z wieloletnim doświadczeniem w branży. Kwiaty dostarczane są nawet w ciągu dwóch godzin od momentu złożenia zamówienia w naszej kwiaciarni online. Nasz kurier z kwiatami i prezentami zrealizuje każde zamówienie w Krośnie i okolicach profesjonalnie i ekspresowo. Kwiaty-prezenty.pl to Twoja kwiaciarnia internetowa-sprawdź nas a na pewno nie będziesz żałował.

Przykładowe miejscowości w których działa nasz kurier z kwiatami w rejonie miasta Krosno: Jedlicze, Dobieszyn, Żarnowiec, Głowienka, Szczepańcowa, Potok, Jaszczew, Ustrobna, Odrzykoń, Bratkówka, Wrocanka, Zręcin, Niżnia Łąka, Machnówka, Rzepnik, Krościenko Wyżne, Haczów, Kombornia, Jasienica Rosielna, Targowiska, Miejsce Piastowe, Orzechówka, Lutcza i wiele innych. Dostawa kwiatów jest zawsze darmowa niezależnie od miejscowości.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl