Kwiaciarnia Andrychów

Andrychów - miasto w województwie małopolskim i powiecie wadowickim położone u stóp Beskidu Małego. Liczba ludności miasta wynosi około 20 tysięcy a pierwsze wzmianki o miejscowości pochodzą z połowy XIV wieku. Ciekawy jest tutaj klasycystyczny pałac Bobrowskich oraz zabudowa nieregularnego andrychowskiego rynku. Andrychów jest miasteczkiem przemysłowym. Prężnie działała tu kiedyś fabryka silników wysokoprężnych oraz fabryka produkująca maszyny, głównie obrabiarki. Fabryki działają do dzisiaj ale w ograniczonym stopniu.

 

W Andrychowie i okolicach nasza kwiaciarnia internetowa dostarcza przesyłki kwiatów i prezentów na każdą okazję. Twoje kwiaty zamówione w naszym sklepie wykonywane i dostarczane są przez profesjonalnych florystów z wieloletnim doświadczeniem w branży. Kwiaty dostarczane są nawet w ciągu dwóch godzin od momentu złożenia zamówienia w naszej kwiaciarni online. Nasz kurier z kwiatami i prezentami zrealizuje każde zamówienie w Andrychowie i okolicach profesjonalnie i ekspresowo. Kwiaty-prezenty.pl to Twoja kwiaciarnia internetowa-sprawdź nas a na pewno nie będziesz żałował.

Przykładowe miejscowości w których działa nasz kurier z kwiatami w rejonie miasta Andrychów: Zagórnik, Rzyki, Sułkowice, Kocierz Rychwałdzki, Inwałd, Wieprz, Nidek, Roczyny, Bulowice, Targanice, Brzezinka, Bolęcina, Skornica, Frydrychowice, Gierałtowice, Lanckorona, Sordylówka, Łęg, Korcza, Olszyny, Witkowice, Głębowice, Łazy,  i wiele innych. Dostawa kwiatów jest zawsze darmowa niezależnie od miejscowości.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl