Kwiaciarnia Bochnia

Bochnia - miasto powiatowe w województwie małopolskim położone przy drodze krajowej nr 4 i autostradzie A4. Liczba mieszkańców Bochni wynosi 30 tysięcy mieszkańców a powiat bocheński to ponad 105 tysięcy osób. Centrum miasta to piękny rynek z zabytkowymi kamienicami. Jednak główną atrakcją miasta jest najstarsza w Polsce kopalnia soli, która funkcjonuje dzisiaj jako uzdrowisko i atrakcja turystyczna. Zwiedzającym udostępniono podziemną trasę turystyczną a także naziemną ekspozycję maszyn górniczych. 

W Bochni i okolicach nasza kwiaciarnia internetowa dostarcza przesyłki kwiatów i prezentów na każdą okazję. Twoje kwiaty zamówione w naszym sklepie wykonywane i dostarczane są przez profesjonalnych florystów z wieloletnim doświadczeniem w branży. Kwiaty dostarczane są nawet w ciągu dwóch godzin od momentu złożenia zamówienia w naszej kwiaciarni online. Nasz kurier z kwiatami i prezentami zrealizuje każde zamówienie w Bochni i okolicach profesjonalnie i ekspresowo. Kwiaty-prezenty.pl to Twoja kwiaciarnia internetowa-sprawdź nas a na pewno nie będziesz żałował.

Przykładowe miejscowości w których działa nasz kurier z kwiatami w rejonie miasta Bochnia: Nowy Wiśnicz, Targowisko, Kłaj, Proszówki, Krzeczów, Brzeźnica, Olchawa, Łapczyca, Moszczenica, Siedlec, Dąbrowica, Krzyżanowice, Krzeczów, Wiśnicz Mały, Zawada, Buczyna, Gierczyce, Baczków, Nieszkowice Małe Nieprześnia, Chełm, Słomka, Pogwizdów, Cikowice, Książnice i wiele innych. Dostawa kwiatów jest zawsze darmowa niezależnie od miejscowości.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl