Kwiaciarnia Myślenice

Myślenice - miasto powiatowe w województwie małopolskim położone nad Rabą około 30 kilometrów na południe od Krakowa. Liczba mieszkańców miasta wynosi około 19 tysięcy a cały powiat myślenicki to 125 tysięcy osób. Główne atrakcje miasta skupiają się wokół myślenickiego rynku. Znajdują się tutaj zabytkowe kamieniczki oraz kościół Narodzenia NMP z XV wieku. Niedaleko od miasta zlokalizowany jest też wyciąg narciarski, który jest jednym z najbliżej położonych od Krakowa wyciągów. Myślenice połączone są ze stolicą Małopolski dwujezdniową trasą  nr 7 co daje możliwość szybkiego przemieszczania się do głównego miasta województwa.

W Myślenicach i okolicach nasza kwiaciarnia internetowa dostarcza przesyłki kwiatów i prezentów na każdą okazję. Twoje kwiaty zamówione w naszym sklepie wykonywane i dostarczane są przez profesjonalnych florystów z wieloletnim doświadczeniem w branży. Kwiaty dostarczane są nawet w ciągu dwóch godzin od momentu złożenia zamówienia w naszej kwiaciarni online. Nasz kurier z kwiatami i prezentami zrealizuje każde zamówienie w Myślenicach i okolicach profesjonalnie i ekspresowo. Kwiaty-prezenty.pl to Twoja kwiaciarnia internetowa-sprawdź nas a na pewno nie będziesz żałował.

Przykładowe miejscowości w których działa nasz kurier z kwiatami w rejonie miasta Myślenice: Jawornik, Rudnik, Sułkowice, Trzemeśnia, Pcim, Stróża, Trzebunia, Dobczyce, Zawada, Borzęta, Polanka, Krzyszkowice, Głogoczów, Krzywaczka, Bęczarka, Bugaj, Osieczany, Biertowice, Harbutowice, Wola Radziszowska Siepraw, Świątniki Górne, Czechówka, Zakliczyn i wiele innych. Dostawa kwiatów jest zawsze darmowa niezależnie od miejscowości.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl