Kwiaciarnia Wieliczka

Wieliczka - miasto powiatowe w województwie małopolskim położone u stóp Krakowa  przy drodze krajowej nr 4 i autostradzie A4. Liczba ludności Wieliczki wynosi około 22 tysiące mieszkańców a cały powiat wielicki to ponad 122 tysiące osób. Wieliczka znana jest na całym świecie z pięknej kopalni soli, która jest jedyną na świecie działającą od średniowiecza do dzisiaj. Stara część kopalni udostępniona jest do zwiedzania. W wielu miejscach można podziwiać piękne, solne płaskorzeźby i rzeźby wykonane przez dawnych górników. Do najbardziej urokliwych miejsc kopalni należy kaplica św. Kingi. Kopalnia została wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturalnego i Przyrodniczego UNESCO.

W Wieliczce i okolicach nasza kwiaciarnia internetowa dostarcza przesyłki kwiatów i prezentów na każdą okazję. Twoje kwiaty zamówione w naszym sklepie wykonywane i dostarczane są przez profesjonalnych florystów z wieloletnim doświadczeniem w branży. Kwiaty dostarczane są nawet w ciągu dwóch godzin od momentu złożenia zamówienia w naszej kwiaciarni online. Nasz kurier z kwiatami i prezentami zrealizuje każde zamówienie w Wieliczce i okolicach profesjonalnie i ekspresowo. Kwiaty-prezenty.pl to Twoja kwiaciarnia internetowa-sprawdź nas a na pewno nie będziesz żałował.

Przykładowe miejscowości w których działa nasz kurier z kwiatami w rejonie miasta Wieliczka: Kokotów, Wegrzyce Wielkie, Koźmice Wielkie, Lednica, Czarnochowice, Szczygłów, Bodzanów, Przebieczany, Podłęże, Pawlikowice, Łazany, Raciborsko, Grabówki, Sygneczów, Świątniki Górne, Łazany, Sławkowice, Brzegi, Podstolice i wiele innych. Dostawa kwiatów jest zawsze darmowa niezależnie od miejscowości.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl