Kwiaciarnia Kalwaria Zebrzydowska

Kalwaria Zebrzydowska - maleńkie miasteczko w województwie małopolskim i powiecie wadowickim zamieszkałe przez około 5 tysięcy mieszkańców. To jedno z najczęściej odwiedzanych miejsc pielgrzymkowych, drugie po Jasnej Górze. Co roku przyjeżdża tu ponad milion pątników aby modlić się w bazylice MB Anielskiej wraz z cudownym obrazem Matki Boskiej Kalwaryjskiej. Wokół bazyliki rozrzuconych jest ponad 40 kaplic nawiązujące do miejsc z Nowego Testamentu. Cały Park Religijno-Krajobrazowy został wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturalnego i Przyrodniczego UNESCO.

W Kalwarii Zebrzydowskiej i okolicach nasza kwiaciarnia internetowa dostarcza przesyłki kwiatów i prezentów na każdą okazję. Twoje kwiaty zamówione w naszym sklepie wykonywane i dostarczane są przez profesjonalnych florystów z wieloletnim doświadczeniem w branży. Kwiaty dostarczane są nawet w ciągu dwóch godzin od momentu złożenia zamówienia w naszej kwiaciarni online. Nasz kurier z kwiatami i prezentami zrealizuje każde zamówienie w Kalwarii Zebrzydowskiej i okolicach profesjonalnie i ekspresowo. Kwiaty-prezenty.pl to Twoja kwiaciarnia internetowa-sprawdź nas a na pewno nie będziesz żałował.

Przykładowe miejscowości w których działa nasz kurier z kwiatami w rejonie miasta Kalwaria Zebrzydowska : Barwałd Średni, Barwałd Górny, Bugaj, Leśnica, Stronie, Stanisław Dolny, Zebrzydowice, Kępki, Stanisław Górny, Zakrzów, Stryszów, Lanckorona, Brody, Zarzyce Wielkie, Izdebnik, Zarzyce Małe, Biertowice, Krzywaczka, Palcza, Skalniki, Zachełmna, Jastrzębie i wiele innych. Dostawa kwiatów jest zawsze darmowa niezależnie od miejscowości.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl