Kwiaciarnia Kęty

Kęty - niewielkie miasto powiatu oświęcimskiego, w zachodniej części województwa małopolskiego, położone nad Sołą przy drodze krajowej nr 52 pomiędzy Wadowicami a Bielsko Białą. Liczba mieszkańców tego handlowo-przemysłowego miasta wynosi około 18 tysięcy. Ilość zabytków miasta nie jest zbyt duża ale warto zwrócić uwagę na układ urbanistyczny miasta ze średniowiecznym rynkiem, przy którym znajdują się zabytkowe kamieniczki. Kościół św. Jana Kantego to barokowy przykład budowli sakralnej.

W Kętach i okolicach nasza kwiaciarnia internetowa dostarcza przesyłki kwiatów i prezentów na każdą okazję. Twoje kwiaty zamówione w naszym sklepie wykonywane i dostarczane są przez profesjonalnych florystów z wieloletnim doświadczeniem w branży. Kwiaty dostarczane są nawet w ciągu dwóch godzin od momentu złożenia zamówienia w naszej kwiaciarni online. Nasz kurier z kwiatami i prezentami zrealizuje każde zamówienie w Kętach i okolicach profesjonalnie i ekspresowo. Kwiaty-prezenty.pl to Twoja kwiaciarnia internetowa-sprawdź nas a na pewno nie będziesz żałował.

Przykładowe miejscowości w których działa nasz kurier z kwiatami w rejonie miasta Kęty: Kozy, Kobiernice, Roczyny, Bulowice, Bujaków, Czaniec, Porąbka, Pisarzowice, Wilamowice, Bielany, Malec, Grojec, Witkowice, Nowa Wieś, Osiek, Olszyny, Hecznarowice, Jawiszowice, Międzybrodzie Bialskie, Potrzykowo, Bukowiec, Żarnówka Mała, Zasole Bielańskie, Stara Wieś, Włosień i wiele innych. Dostawa kwiatów jest zawsze darmowa niezależnie od miejscowości.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl