Kwiaciarnia Szczyrk

Szczyrk - niewielkie miasteczko w województwie śląskim i powiecie bielskim położone przy drodze z Bielska Białej do Wisły. Liczba mieszkańców miasteczka wynosi niecałe 6 tysięcy ale w sezonie zimowym przyjeżdża tu dużo więcej amatorów zimowego szaleństwa. Szczyrk to jeden z największych ośrodków narciarskich w Polsce. W miasteczku nie ma wielu zabytków, ale warto zobaczyć tu XVIII-wieczny drewniany kościół św. Jakuba otoczony pięknymi, starymi lipami. Przy kościółku bije źródełko , którego woda ma ponoć uzdrawiające właściwości.

W Szczyrku i okolicach nasza kwiaciarnia internetowa dostarcza przesyłki kwiatów i prezentów na każdą okazję. Twoje kwiaty zamówione w naszym sklepie wykonywane i dostarczane są przez profesjonalnych florystów z wieloletnim doświadczeniem w branży. Kwiaty dostarczane są nawet w ciągu dwóch godzin od momentu złożenia zamówienia w naszej kwiaciarni online. Nasz kurier z kwiatami i prezentami zrealizuje każde zamówienie w Szczyrku i okolicach profesjonalnie i ekspresowo. Kwiaty-prezenty.pl to Twoja kwiaciarnia internetowa-sprawdź nas a na pewno nie będziesz żałował.

Przykładowe miejscowości w których działa nasz kurier z kwiatami w rejonie miasta Szczyrk: Meszna, Rybarzowice, Godziszka, Bystra Śląska, Bystra Krakowska, Kalna, Lipowa, Wilkowice, Mikuszowice krakowskie, Biła, Szczyrk Górny, Salmopol, Słotwina Podlas, Szczyrk Dolny  i wiele innych. Dostawa kwiatów jest zawsze darmowa niezależnie od miejscowości.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl