Kwiaciarnia Żywiec

Żywiec - miasto powiatowe w południowej części województwa śląskiego położone nad Jeziorem Żywieckim, przy drodze krajowej nr 69. Liczba mieszkańców tego beskidzkiego miasteczka wynosiła w 2016 roku około 32 tysiące a powiat żywiecki to już prawie 154 tysiące osób. Jedną z głównych atrakcji Żywca są okazałe, zabytkowe kamienice mieszczańskie oraz zamek z przełomu XIV i XV wieku. Na pięknym renesansowym dziedzińcu zamkowym organizowane są latem koncerty muzyki dawnej a wnętrza budowli prezentują przedmioty związane ze sztuką sakralną regionu z XV - XIX wieku. Żywiec znany jest też przede wszystkim z produkcji piwa, którego tradycje sięgają XV wieku ale historia browaru żywieckiego zaczęła się w 1856 roku, kiedy to w tutejszym zakładzie założonym przez Albrechta Fryderyka Habsburga popłynęły pierwsze litry chmielowego płynu. Obecnie produkuje się tu rocznie około 5 mln hektolitrów piwa rocznie.

W Żywcu i okolicach nasza kwiaciarnia internetowa dostarcza przesyłki kwiatów i prezentów na każdą okazję. Twoje kwiaty zamówione w naszym sklepie wykonywane i dostarczane są przez profesjonalnych florystów z wieloletnim doświadczeniem w branży. Kwiaty dostarczane są nawet w ciągu dwóch godzin od momentu złożenia zamówienia w naszej kwiaciarni online. Nasz kurier z kwiatami i prezentami zrealizuje każde zamówienie w Żywcu i okolicach profesjonalnie i ekspresowo. Kwiaty-prezenty.pl to Twoja kwiaciarnia internetowa-sprawdź nas a na pewno nie będziesz żałował.

Przykładowe miejscowości w których działa nasz kurier z kwiatami w rejonie miasta Żywiec: Gilowice, Łękawica, Międzybrodzie Żywieckie, Rychwałd, Łodygowice, Bierna, Krzyżowa, Sopotnia Wielka, Wieprz, Cięcina, Przyborów, Pawel Wielka, Hucisko, Ślemień, Kocierz Moszczanicki, Rybarzowice, Zarzecze, Lipowa, Radziechowy, Bystra, Juszczyna, Świnna, Żabnica, Moszczanica, Rędzina, Kocoń, Ostre i wiele innych. Dostawa kwiatów jest zawsze darmowa niezależnie od miejscowości.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl