Kwiaciarnia internetowa Tarnów

Tarnów - miasto na prawach powiatu w województwie małopolskim położone nad rzeką Biała przy drodze krajowej nr 4 i autostradzie A4. Liczba mieszkańców miasta wynosi 110 tysięcy według danych za 2016 rok. Tarnów przed 1999 rokiem był miastem wojewódzkim. Odnowione Stare Miasto Tarnowa to wspaniały przykład renesansowej architektury miejskiej. Najsłynniejszym zabytkiem jest gotycka bazylika katedralna z XIV wieku. Znajdują się tu renesansowe nagrobki rodu Tarnowskich. Na rynku stoi piękny XIV-wieczny ratusz z więżą o wysokości 30 metrów. W jego wnętrzach mieszczą się wystawy m. in. szkła i porcelany  oraz kolekcja broni i uzbrojenia. Warto też zobaczyć pałac Sanguszków z XVIII wieku, gdzie mieści się Muzeum Etnograficzne.

W Tarnowie i okolicach nasza kwiaciarnia internetowa dostarcza przesyłki kwiatów i prezentów na każdą okazję. Twoje kwiaty zamówione w naszym sklepie wykonywane i dostarczane są przez profesjonalnych florystów z wieloletnim doświadczeniem w branży. Kwiaty dostarczane są nawet w ciągu dwóch godzin od momentu złożenia zamówienia w naszej kwiaciarni online. Nasz kurier z kwiatami i prezentami zrealizuje każde zamówienie w Rarnowie i okolicach profesjonalnie i ekspresowo. Kwiaty-prezenty.pl to Twoja kwiaciarnia internetowa-sprawdź nas a na pewno nie będziesz żałował.

Przykładowe dzielnice i miejscowości w których działa nasz kurier z kwiatami w rejonie miasta Tarnów: Wola Rzędzińska, Ładna, Zaczarnie, Wierzchosławice, Czarna, Żdżary, Machowa, Pawęzów, Śmigno, Brzozówka, Gosławice, Rudka, Bobrowniki Małe, Klikowa, Mościce, Rzędzin, Krzyż, Chyszów, Jodłówka-Wałki, Koszyce Wielkie, Zgłobice, Szynwałd, Łowczówek, Tuchów, Łukanowice i wiele innych. Dostawa kwiatów jest zawsze darmowa niezależnie od miejscowości.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl