Kwiaciarnia Dąbrowa Tarnowska

Dąbrowa Tarnowska - miasteczko powiatowe w województwie małopolskim oddalone o około 20 kilometrów na północ od Tarnowa i leżące przy trasie nr 73. Liczba ludności miasteczka wynosi prawie 12 tysięcy natomiast powiat dąbrowski to niecałe 60 tysięcy mieszkańców. W miasteczku warto zajrzeć do barokowego, drewnianego kościoła parafialnego z 1771 roku oraz zobaczyć ruiny barokowego pałacu. Nie można też ominąć niedalekiej wsi Zalipie, gdzie maluje się w motywy kwiatów domy, stajnie, studnie, kapliczki a nawet budy dla psów. Warto tu przyjechać w weekend po święcie Bożego Ciała. Wtedy to odbywa się tu konkurs " Malowana Chata".

W Dąbrowie Tarnowskiej i okolicach nasza kwiaciarnia internetowa dostarcza przesyłki kwiatów i prezentów na każdą okazję. Twoje kwiaty zamówione w naszym sklepie wykonywane i dostarczane są przez profesjonalnych florystów z wieloletnim doświadczeniem w branży. Kwiaty dostarczane są nawet w ciągu dwóch godzin od momentu złożenia zamówienia w naszej kwiaciarni online. Nasz kurier z kwiatami i prezentami zrealizuje każde zamówienie w Dąbrowie Tarnowskiej i okolicach profesjonalnie i ekspresowo. Kwiaty-prezenty.pl to Twoja kwiaciarnia internetowa-sprawdź nas a na pewno nie będziesz żałował.

Przykładowe miejscowości w których działa nasz kurier z kwiatami w rejonie miasta Dąbrowa Tarnowska: Szczucin, Nieczajna Górna, Radwan, Radogoszcz, Lisia Góra, Luszowice, Żabno, Sieradza, Łęg Tarnowski, Kobierzyn, Łukowa, Luszowice, Szarwark, Swarzów, Olesno, Smęgorzów, Skrzynka, Małec, Smyków, Dukcza Wielka, Janowiec, Laskówka Chorąska, Breń  i wiele innych. Dostawa kwiatów jest zawsze darmowa niezależnie od miejscowości.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl