Kwiaciarnia Mielec

Mielec - miasto powiatowe w województwie podkarpackim leżące nad Wisłoką pomiędzy Równiną Tarnobrzeską oraz Płaskowyżem Kolbuszowskim. Liczba mieszkańców miasta wynosi około 60 tysięcy natomiast powiat mielecki to ponad 136 tysięcy osób. W Mielcu warto zobaczyć eklektyczny pałacyk, kościół parafialny św. Mateusza Ewangelisty z XVII wieku oraz odwiedzić Muzeum Fotograficzne. Miasto znane jest też z przemysłu lotniczego cywilnego oraz dla wojska. Niedaleko stąd znajduje się  zamek w Baranowie Sandomierskim z przełomu XVI i XVII wieku będący siedzibą rodu Leszczyńskich.

W Mielcu i okolicach nasza kwiaciarnia internetowa dostarcza przesyłki kwiatów i prezentów na każdą okazję. Twoje kwiaty zamówione w naszym sklepie wykonywane i dostarczane są przez profesjonalnych florystów z wieloletnim doświadczeniem w branży. Kwiaty dostarczane są nawet w ciągu dwóch godzin od momentu złożenia zamówienia w naszej kwiaciarni online. Nasz kurier z kwiatami i prezentami zrealizuje każde zamówienie w Mielcu i okolicach profesjonalnie i ekspresowo. Kwiaty-prezenty.pl to Twoja kwiaciarnia internetowa-sprawdź nas a na pewno nie będziesz żałował.

Przykładowe miejscowości w których działa nasz kurier z kwiatami w rejonie miasta Mielec: Chorzelów, Złotniki, Wola Mielecka, Malinie, Chrzostów, Pławo, Borowa, Jaślany, Trzciana, Czermin, Rzemień, Przecław, Tuszyma, Biały Bór, Przyłęk, Kosowy, Radmyśl WielkiWólka Dulecka, Łączki Brzeckie, Przebendów, Brzyście, Tuszów Mały, Grochowe, Trześń, Ławnica i wiele innych. Dostawa kwiatów jest zawsze darmowa niezależnie od miejscowości.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl