Kwiaciarnia Niepołomice

Niepołomice - miasto w powiecie wielickim, województwo małopolskie liczące niecałe 12 tysięcy mieszkańców oddalone około 20 kilometrów na wschód od Krakowa. Miast położone jest na skraju Puszczy Niepołomickiej - wspaniałych terenów rekreacyjnych. W centrum miasta znajduje się kameralny rynek oraz zamek zbudowany przez Kazimierza Wielkiego w XIV wieku. Przez wieki był o rezydencją królów polskich a dzisiaj to centrum biznesowo-kulturalne. Do XVII wieku zamek był ważnym ośrodkiem myśliwskim, gdyż to właśnie stąd władcy wyruszali na polowania do pobliskiej puszczy.

W Niepołomicach i okolicach nasza kwiaciarnia internetowa dostarcza przesyłki kwiatów i prezentów na każdą okazję. Twoje kwiaty zamówione w naszym sklepie wykonywane i dostarczane są przez profesjonalnych florystów z wieloletnim doświadczeniem w branży. Kwiaty dostarczane są nawet w ciągu dwóch godzin od momentu złożenia zamówienia w naszej kwiaciarni online. Nasz kurier z kwiatami i prezentami zrealizuje każde zamówienie w Niepołomicach i okolicach profesjonalnie i ekspresowo. Kwiaty-prezenty.pl to Twoja kwiaciarnia internetowa-sprawdź nas a na pewno nie będziesz żałował.

Przykładowe miejscowości w których działa nasz kurier z kwiatami w rejonie miasta Niepołomice: Wola Zabierzowska, Zabierzów Bocheński, Koźlica, Pobiednik Mały, Podłęże, Igołomia, Zofipole, Wola Batorska, Odwiśle, Złotniki, Czernichów, Tropiszów, Glew, Glewiec, Żydów, Wąsów, Pasternik, Brzezie, Szaów, Kłaj, Dąbrowa, Staniątki, Zakrzowiec, Gruszki, Łyskonie, Czyżów, Ochmanów  i wiele innych. Dostawa kwiatów jest zawsze darmowa niezależnie od miejscowości.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl