Kwiaciarnia Miechów

Miechów - niewielkie miasto powiatowe w północnej części województwa małopolskiego położone na Wyżynie Miechowskiej. Liczba ludności miasta wynosi około 12 tysięcy a cały powiat miechowski to niespełna 50 tysięcy obywateli. Prawa miejskie miasto otrzymało już w 1290 roku a znacznie wcześniej powstał tu zakon Braci Krzyżowych Pańskiego Grobu. Zakon działał do 1819 roku kiedy to ich dobra przejęli rosyjscy zaborcy. Ponowna reaktywacja nastąpiła dopiero w 1995 roku a Wielkim Przeorem mianowała kardynała Józefa Glempa. 

W Miechowie i okolicach nasza kwiaciarnia internetowa dostarcza przesyłki kwiatów i prezentów na każdą okazję. Twoje kwiaty zamówione w naszym sklepie wykonywane i dostarczane są przez profesjonalnych florystów z wieloletnim doświadczeniem w branży. Kwiaty dostarczane są nawet w ciągu dwóch godzin od momentu złożenia zamówienia w naszej kwiaciarni online. Nasz kurier z kwiatami i prezentami zrealizuje każde zamówienie w Miechowie i okolicach profesjonalnie i ekspresowo. Kwiaty-prezenty.pl to Twoja kwiaciarnia internetowa-sprawdź nas a na pewno nie będziesz żałował.

Przykładowe miejscowości w których działa nasz kurier z kwiatami w rejonie miasta Miechów: Książ Wielki, Charsznica, Cisie, Słomniki, Sławice Szlacheckie, Podmiejska Wola, Zapustka, Falniów, Klonów, Kalina Rędziny, Zarogów, Glinica, Jaksice, Komorów, Celiny Przesławieckie, Żarnowica, Wysocice, Kamienica, Prandocin-Iły, Kalina Wielka, Tochołów, Podleśna Wola, Pstroszyce Pierwsze, Kamieńczyce i wiele innych. Dostawa kwiatów jest zawsze darmowa niezależnie od miejscowości.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl