Kwiaciarnia Oświęcim

Oświęcim - miasto powiatowe w zachodniej części województwa małopolskiego położone nad Sołą, przy drodze krajowej numer 44. Liczba mieszkańców miasta wynosi niecałe 40 tysięcy natomiast powiat oświęcimski liczy sobie około 153 tysiące osób. Do Oświęcimia rocznie przybywają setki tysięcy osób aby zobaczyć jeden z największych, hitlerowskich, nazistowskich obozów koncentracyjnych II wojny światowej. Zginęło tu ponad milion ludzi wielu narodowości. Wstrząsającą historię cierpień ludzkich przedstawia muzeum Auschwitz-Birkenau, gdzie zachowały się ruiny komór gazowych i krematoriów, baraki, wieżyczki wartownicze i ogrodzenie "pod prądem". Wizyta w tym miejscu na zawsze odbija się w pamięci i nikt nie jest w stanie przejść obojętnie zwiedzając to straszne miejsce. W Oświęcimiu warto też zwiedzić średniowieczny zamek, zespół klasztorny Sióstr Serafitek oraz kościół klasztorny Dominikanów.

W Oświęcimiu i okolicach nasza kwiaciarnia internetowa dostarcza przesyłki kwiatów i prezentów na każdą okazję. Twoje kwiaty zamówione w naszym sklepie wykonywane i dostarczane są przez profesjonalnych florystów z wieloletnim doświadczeniem w branży. Kwiaty dostarczane są nawet w ciągu dwóch godzin od momentu złożenia zamówienia w naszej kwiaciarni online. Nasz kurier z kwiatami i prezentami zrealizuje każde zamówienie w Oświęcimiu i okolicach profesjonalnie i ekspresowo. Kwiaty-prezenty.pl to Twoja kwiaciarnia internetowa-sprawdź nas a na pewno nie będziesz żałował.

Przykładowe miejscowości w których działa nasz kurier z kwiatami w rejonie miasta Oświęcim: Brzezinka, Babice, Bieruń, Kopciowice, Chełmek, Żarki, Gromiec, Mętków, Dwory, Stawy Monowskie, Pławy, Harmęże, Zaborze, Chełm Śląski, Poręba Wielka, Polanka Wielka, Grójec, Łazy, Jawiszowice, Zasole, Rajsko, Brzeszcze, Stawy Grójeckie, Skotnica, Jedlina, Wola i wiele innych. Dostawa kwiatów jest zawsze darmowa niezależnie od miejscowości.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl